Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan játssza a sértődöttet?

Jogosan játssza a sértődöttet?

Figyelt kérdés

A férjemmel mélypontra jutott a házasságunk, főleg szexuális téren.

Három-négy évvel ezelőtt volt egy periódus, amikor ő szinte nem is nyúlt hozzám hónapokon keresztül, mindig a sok stresszel takarózott, amit én el is hittem neki, nem mondom, hogy nem esett piszok rosszul, de megértettem és elfogadtam, hogy most ez van. Azután változott csak meg a helyzet, amikor megoldódni látszott az anyagi és munkahelyi probléma.

Most fordított a helyzet, nekem van problémám, feszült és ideges vagyok, sok minden gyötör, és most én nem vagyok képes vele együtt lenni, de én legalább azért pár alkalommal rászánom magam, nem úgy mint ő anno, hogy totális volt a visszautasítása. Mégis most neki áll feljebb, hogy már nincs is intim kapcsolat közöttünk, hiába mondom, hogy elfelejti, hogy már volt ilyen, akkor is csak játssza a sértődöttet és felhánytorgatja nekem. Komolyan, már ezért sincs kedvem az egészhez, nem is kívánom, kínszenvedés az egész. Neki lehetett,nekem nem lehet problémám... fogalmam sincs, hol a kiút ebből... és érdekes módon nem a szexet nem kívánom, hanem vele nem kívánom, ez is nagy baj. De ezt nem merem megmondani neki.


2013. márc. 26. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Az emberek ilyenek, ha saját maguknak van problémájuk, akkor azt már pedig értse meg mindenki, mert hattyú halála van, de ha más vágyna egy kis megértésre, türelemre, az már le van sz@rva. Tudom, én is ilyen emberek között élek. Bocsi, hogy nem tudok segíteni, szerintem lehetne türelmesebb a férjed, meg úgy gondolom mindenkinek lehetnek ilyen időszakai, de mint írtam, sajnos ilyenek az emberek. Türelmetlenek és akaratosak, mint az 5 éves gyerekek.
2013. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
De ha felhozod neki az előző esetet, amikor ő nem akarta, mit mond rá? Azt mondja hogy nem emlékszik? Vagy hogy a kettő nem ugyanaz? Ez tipikusan a "szálka-gerenda" eset, ami önmagában is roppant dühítő, de az, hogy még az ésszerű kommunikáció sem működik, már több a soknál. Fogalmam sincs hogyan kezelném, de nincs igaza, az biztos!
2013. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a válasza rá, hogy akkor ez most a bosszúm azért, amikor ő volt ilyen velem? És hogy ez már mindig így lesz, hogy sosem találkozunk majd az igények és vágyak tekintetében? Nagyon igazságtalan,
2013. márc. 26. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Pff... Majd pont 4 év elteltével jut eszedbe megbosszulni...

És ez a mostani helyzet mióta áll fenn? Tudja mi a problémád? Mit mond rá? Megmondom őszintén, hogy én egy ilyen értetlen hisztije során lehet felállnék és összepakolnék.

2013. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg ez kb. fél éve tart. Sok dolog miatt vagyok feszült és ideges, ez kihat ezek szerint a libidómra is, de ő ezeket tudja és tisztában van mindennel, ami bánt. Na jó, nem mindennel, de van egy-két dolog, amiről nem tudok neki beszélni, mert még magam előtt is tagadnám legszívesebben. Van valaki más, aki sajnos nagyon is megmozgatná a fantáziámat, de már nem tudom, hogy mi volt előbb: ez a másik férfi és az iránta érzett vonzalom, vagy az elhidegülés a férjem irányába...
2013. márc. 27. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!