Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Épp edzőpartnert/társat...

Épp edzőpartnert/társat keresek. Szerintetek milyen a jó edzőtárs? Vagy hol találhatok ilyet, hol keressek? 21/L

Figyelt kérdés
Neki szeretnék állni edzeni Pesten, de sajnos még nem találtam olyan oldalt, ahol ilyen lányt találhatnék.

2012. dec. 18. 00:15
 1/3 Takumi ***** válasza:
Ismerősök közül vki? Fontos a bizalom, nyilván vmit konyítson az edzéshez, tudjon motiválni ha kell. Nem feltétele a jó edzésnek egy társ ha nem találsz egyedül is simán lehet edzeni.
2012. dec. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, szívesen mennék veled :)
2012. dec. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

tudom, nem mostani a kérdés, de még mindig keresel edzőtársat?

én a 13. kerületben szoktam eljárni a Center-Fitnessbe, az ára nem vészes, elég mennyiségű és normális gépeik vannak, főképp reggel szoktam járni, majdnem mindennap (kivéve hétvége), de napközben is ráérek. Ha van kedved, és el könnyen eljutsz ide, akkor szívesen fogadlak edzőtársamnak, nekem is jobb nem egyedül edzeni :)

22/L

2013. ápr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!