Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem úgy, hogy vannak...

Miért érzem úgy, hogy vannak barátaim, de mégsem?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy úgy érzem,vannak barátaim,de mégsem.Az egyik barátnőm mindenen besértődik,pl:ha nem megyek el vele wc-re..Mindig utána kell rohangálnom,különben nem is szól hozzám.Van egy testvére,aki tök jó fej is lenne,csak van egy csaj,akin mindig rajta akaszkodik.Van még egy barátnőm,de úgy érzem,csak arra vagyok jó hogy lefoglalja magát,míg nem jön az,akibe szinte már szerelmes.Folyton vele van,(a "tökjófejlenne"-is.) Egyre többet vagyok egyedül.Mit tegyek? :'(

2014. máj. 9. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért érzel így mert nem a barátaid. Szerinted ha tényleg igaz barátaid lennének, akkor kiírtad volna ezt a kérdést? Nem. Ha már megkérdőjelezed őket, az már nem barátság. Mi az, hogy rohangálsz utána? A csicskása vagy, vagy mi? És olyan sincs, hogy "tökjófejlenne", mert ha az lenne, akkor nem befolyásolnák a jófejségét más emberek.
2014. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szaszhaver válasza:
Sajnos lehet h keresned kellene új barátokat ismerkedned új környezetbe menned meg ilyesmi.
2014. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hány éves vagy? 13-4 éves koromban nekem sem voltak barátaim, mindenki elbaszott abban a korban.
2014. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3.válaszoló:13 éves vagyok,jelenleg.Hozzáfűzném,a helyzet azóta sem változott.Pedig mindig én rohanok utánuk,meg minden..:c
2014. máj. 24. 16:33
 5/8 anonim válasza:
Szokták mondani, hogy it gets better, és tényleg.
2014. máj. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lesz ez jobb is. Sajnos nem mondanám igaz barátoknak, bár ebben a korban még kevesen tudják valóban megbecsülni a barátság szót. Talán, ha előbb nem is, mikor középiskolás leszel, biztosan találsz majd igaz barátokat.

Én már felnőtt vagyok, de tudod a legjobb barátnőmre mindig számíthatok. Nem sértődik meg rám sosem, nem is teszek olyan, ami miatt megsértődhetne, szükségünk van egymásra, megbecsülöm nagyon, hogy van nekem.

2014. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Oláh Tícia Lilla válasza:
ha így viselkednek ők biztos nem a barátaid inkább hagyd őket és keress másokat akik tényleg a barátaid és szeretnek.
2014. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem ne fuss utánuk. Nem éri meg. Aki a barátodnak való, az meg úgyis rád talál előbb-utóbb
2014. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!