Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm már nem...

A legjobb barátnőm már nem keres, tehetek valamit?

Figyelt kérdés
2 éve költöztem el, és a legjobb barátnőm megígérte, hogy gyakran felhív, meg persze én is őt. Nekem nagyon hiányzik, de ő már megtalálta, aki helyettesít engem. Már nem hív egyáltalán, én még felhívom őt, de mindig dolga van, és nem tud beszélni. Ez miért van? Tehetek ellene valamit?
2014. máj. 10. 07:46
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ennek 2 oldala van.Lehet hogy tényleg leráz és hogy tényleg nem ér rá.:) Igazából próbáld meg mégegyszer felhívni beszélni vele ha most is dolga lesz stb. Akkor hagyjad.:)
2014. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a legjobb barátnőm volt. Hagyjam csak úgy?
2014. máj. 10. 07:53
 3/5 anonim válasza:
100%
Én is ugyanebben a cipőben jártam, mikor összeköltöztem a párommal egy másik városban. Eleinte még keresett, találkozgattunk, aztán szépen ritkultak a beszélgetések, csak akkor beszéltünk, amikor én hívtam. Kezdtem beleunni, gondoltam, hogy teszek egy próbát, én nem keresem, meglátjuk, mikor emeli rám a telefont. Ez másfél éve volt, azóta nem beszéltünk. Szerintem felesleges energiát pazarolnod rá, egy igazi barátnő nem így viselkedik, álbarátokra pedig nincs szüksége az embernek. :)
2014. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ígérni mindent lehet, kérdező. Ennyire voltál a barátja. Lépj tovább te is.
2014. máj. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem általánosban volt két jó barátnőm.Úgy volt,hogy attól mert mind a 3-an külön gimibe mentünk tartjuk a kapcsolatot,hiszen az egyik 10 percnyire lakik a másik 30 percre.Szóval bármikor össze tudtunk volna futni.

Az első évben kereste mindenki a másikat utána már csak én kerestem őket.Bele untam és nem kerestem egyiket se.Aki 10 percre lakik (még most is) azzal vagy 4 éve nem beszéltem,nem is láttam,azt se tudom mi van vele.A másikkal meg 3 éve nem találkoztam, beszélni is tavaly nyáron beszéltünk,ilyen fél évente 1x 1-2 órát beszélünk facen és annyi.


Na már most olyankor gondolkoztam el,hogy ezeket mondtam legjobb barátaimnak?


Szerencsére tavaly ősszel rá találtam arra a lányra akit valóban legjobb barátnak mondhatok.Ő is keres mindig én is keresem őt. kb 2 hónapja nem sokat tudunk találkozni,meg beszélni,mert heti 1x van szabadnapja :/ a többin dolgozik reggeltől estig.

De amikor tudunk beszélünk,együtt vagyunk.


Volt,hogy másik városba költözött pasijával kb 2-3 hónapot voltak együtt.Ritkán jött le sajnos,nekem meg nem volt pénzem elmenni hozzá.De telefonon sokat beszéltünk.


Szóval akik igaz barátok azok mindig,minden körülmények között keresik egymást,szerintem vagy legalábbis próbálnak megoldást találni,hogy vmennyit beszéljenek.Hiszen ha nagy a szeretet,hiányzik is a másik!


Valószínű te már nem vagy számára fontos,talált mást is.


Próbálj vele nem foglalkozni,szomorú de ez van.Vannak emberek akik nagyon könnyen túl lépnek a másikon.Viszont elgondolkoznék igaz barátság volt e vagy sem,ha ilyen könnyen lecserélt.

2014. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!