Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már nagyon idegesít a barátnőm...

Már nagyon idegesít a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Járunk színitanodába és valahányszor mondom neki hogy szeretnék megkapni egy szerepet azt mondja, hogy annak a szereplőnek nincsenek pattanásai (pattis vagyok)és ezt jó hangosan mondja h mindenki hallja.Meg voltunk egy másik suli udvarán az eu napon az osztállyal ahol lehetett fagyit venni és mi vettünk, de rajtunk kívül más nem vett az osztályból.Aztán kiderült h az oszi nem engedi és nagyon megakartam szabadulni attól a fagyitól.Még nem nyaltam bele így kérdezgettük mindenkitől hogy kér e fagyit és mivel senki nem kért ezért kidobtam a szemétbe...És azóta folyton azzal cikiz mindenki előtt.ÉS folyon bajba akar keverni olyat csinál amit nem szabad és rám parancsol, hogy én is csináljam azt mint ő, menjek vele és ha nem akarom azt csinálni azt mondja, hogy félős nyuszi vagyok.És máskor is szokta mondani, hogy Ágota(én) egy félős nyuszi!mindenki előtt.Egszer ültünk valahol odajött hozzám és azt mondta h:mi ez a büdös?böfiztél vagy pukiztál?-.-és mások is voltak ott!Már naon idegesít!

2014. máj. 10. 15:32
 1/5 A kérdező kommentje:
am 11L ő 10L
2014. máj. 10. 15:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyám borogass...


Ez nem a barátnőd, nem érdemli meg hogy annak nevezd.Hagyd a francba

2014. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyisd ki a szádat, mond meg neki a magadét!

Azt érezteted vele, hogy ő a főnök, ezért csinálja ezt.

2014. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki ki az erősebb kutya! Vágd pofon jó keményen és mond neki, hogy fejezzd be mert megbánod! Am. meg az ilyen mért is barátnő? Jajj istenem a tinik nagy problémái, dilemmái! :D
2014. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Úristen, hát szerintem hagyjad már a g*cibe://

Elég szánalmas ahogy viselkedik.. így, már ahogy olvasom.

Szerintem undorító az efféle viselkedés, meg az olyan ember is, aki megparancsolná a másiknak, hogy mit tegyen.. (már ha nem segítségről lenne szó.)

Ülj le vele egyszer, és beszéld meg vele ezt a dolgot.. szépen is meglehet.. :)Elmondod neki, hogy ez így nincs rendjén. És, hogy tényleg észrevehetné magát. Ha folytassa, egyszerűen sz*rd le, magasról. Vagy ha nem is mered neki elmondani, hogy neked nem tetszik ahogy viselkedik. Hagyd, ne törődj vele! :))

2015. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!