Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Közös lottószelvény megbizható...

Közös lottószelvény megbizható szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval egy haveromal feltetünk egy közös szelvényt de azt mondta majd ö elrakja, ez is furcsa volt gondolom akkor a szelvényel is lelépne? A lényeg hogy otthon leírtam a számokat elvittem neki és mikor néztünk és nem volt rajta semmi azt mondta majd hétfőn beviszi a lottózoba átnézetni,szóval ez azt jellenti nem bizik meg bennem? Azt hiszi hogy becsapom? Mondtam neki nem lett ötös a lottón? az üres szelvényt úgy rakta el mint ha vagyont érne! Ha véletlen nyerünk volna lelépett volna az összegel?

2014. máj. 10. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A neten nem tudja megnézni a lottószámokat?
2014. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ebből nagyon úgy tűnik, hogy egy bizalmatlan sóherről van szó.

Egyébként meg aki ilyen, azzal nem szabad közösködni.

2014. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kint volt a vendégháznál ott nincs net megy tv! Igen nekem is ez eset furán hogy egy szelvényen igy fel van akadva! Nem hite el hogy nincs rajta semmi! Engem nagyon nem is érdekelt! Végülis ugyis tudtam hogy nem nyerünk.
2014. máj. 10. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmit csak azzal érdemes csinálni, akivel már egy elég magas szintű bizalom megvan. Aki kb. úgy áll hozzá, hogy biztos, hogy csalsz, azzal egyszerűen nem érdemes.

Bár személy szerint én amúgy sem preferálom a közös lottózást. Oké, barátnőmmel néha van, hogy feladunk egy közös szelvényt, de most egy olyannal, aki még csak az elvárható módon sem képes bízni és együttműködni, kizárt.

2014. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen! Ez igaz! Mindegy engem amugy se érdekel! Következő héten csinálja egyedül! :) van jobb dolog is amire elkölhetem a pénzemet! :)
2014. máj. 10. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!