Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon haragszik valamiért a...

Vajon haragszik valamiért a barátnőm vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 3-4 hónapban sok időt töltöttünk együtt egyrészt mert munkatársak vagyunk, de privátban is találkoztunk, volt, hogy egy-egy szombatot is együtt töltöttünk, illetve kb. 3-4 naponta telefonon is beszéltünk, de ha telefonon nem is, egy sms váltás mindig volt.

Kezdtem úgy érezni, hogy tényleg igaz barátomnak érzem őt.


Az elmúlt kb. két hétben viszont kicsit azt érzem, mintha kerülne, vagy nem is tudom, hogyan fogalmazzak.

Telefonon már nem beszéltünk egy jó pár napja, utoljára én hívtam, de fáradt volt és kedvetlen. Hívtam, hogy találkozzunk szombaton, de nem volt ereje eljönni, mert annyira kimerült volt az egész heti munka után. Ezt meg is értem, előfordul, de azóta sem mondta, hogy viszont ekkor meg ekkor pótoljuk be.

Beszélgettünk facebookon, ott is elköszönéskor más volt, mint szokott, tudom ez furcsa, de akárhogy is az írásból is le lehet ezt szűrni.


Egyébként viszont jókedvű és a munkahelyen jól elvagyunk, tehát látszólag baja nincs velem.

Mit tehetnék? Nagyon félek, hogy elveszítem.


2014. máj. 14. 16:26
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mondd meg neki mit gondolsz!
2014. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ugyanez van a barátommal csak nem dolgozom mert tini vagyok de ő már dolgozik úgy döntött...elmondtam neki de általában összevesztünk, de ki is békültünk...sokszor megbeszéltünk valamit de nem mindig tartja a szavát, de miután megbeszéltünk változtatott rajta :) tudom most neki nem könnyű mert akadt 1-2 probléma és így nem tud úgy beszélni velem vagy úgy odafigyelni rám


beszéld meg ezt vele őszintén és akkor biztos te is választ kapsz a kérdésedre :)

2014. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!