Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális, ha a barátnőm ok...

Az normális, ha a barátnőm ok nélkül haragszik meg rám, csak mert mások hazudnak neki rólam?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer volt ilyen, teljesen elegem lett, még azt várja, hogy sajnáljam, mikor nem érdemli meg. Már sokat sírtam miatta, viszont már zavar...Mit tegyek, hogy ne hazudozzanak rólam???

2014. márc. 5. 15:57
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi, 14/L
2014. márc. 5. 15:59
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális dolog. Ahogy írtad, már többször előfordult, sőt, kiderült minden alkalommal, hogy minden dolog hazugság volt.

A "barátnőd" már ennyi idő alatt megtanulhatott volna bízni benned. Vagy legalább csak azt, hogy ha hall egy állítást rólad, akkor előbb megbeszéli veled, és csak utána foglal állást. Valószínűleg a barátnőd szellemileg eléggé éretlen típus.

Az ellen nem tudsz tenni, hogy mások ne hazudozzanak rólad, ez sajnos a legtöbb ember életét végigkíséri, de megtanulhatod kezelni. Valamint a barátnőidet megválogathatod, mert már megbocsáss, de szerintem nem igazi barát, aki elhisz rólad minden hülyeséget hiteltelen emberektől.

2014. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális. 14 évesek vagytok. Nincs jobb dolgotok a pletykánál. Sok nő életében még 40 évesen is ez a szórakozás egyetlen forrása.
2014. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Amikor az én barátnőm szerelmes lett a barátomba vmejik észlény elterjesztette, hogy járok a barátommal...(ami nem volt igaz!)Folyamatosan kérdezgette, hogy miért nem mondtam el neki...Úgy 1hétig nem szólt hozzám míg végül(hálaistennek) rájött,hogy ez nem is volt igaz csak vki elterjesztette!


Üzenem a barátnődnek:

1 a titka=bízz a barátodban! ;)

2014. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. márc. 17. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!