Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eltávolodtam a legjobb barátom...

Eltávolodtam a legjobb barátomtól . Mit csináljak? Nagyon gáz h ez idegesít?

Figyelt kérdés
Van egy régi ismerősöm akivel mostanában nagyon jóban vagyunk és nagyon közel került hozzám és nekem a legjobb barátom lett ...de az utóbbi időben nem találkozunk annyit .és nemrég összefutottunk egy kisebb társaságban de ott volt meg egy két másik barátja nagyon rosszul éreztem magam h ők hogy elszorakoztak én meg kicsit kívülállónak éreztem magam ...(és folyton hülye képeket küldenek chaten h buli ván meg ilyenek ) ... már kezdem nagyon rosszul viselni ezt és már nagyon hiányzik nekem .

2014. máj. 15. 21:31
 1/1 Warren Scott válasza:

Nem "gáz", csak emberi.


Úgy fest, hogy neked ő a legjobb barátod, de neki "csak" egy barát vagy a sok közül. Ő ugyanúgy jól érzi magát másik bárátok körében, mint a te társaságodban, és ez neked rosszul esik, mert a ettől olyan a helyzet mintha leértékelődött volna a barátságotok.


Egy szinten mindenki vágyik arra, hogy valakinek ő legyen az első akihez fordul, akkor is ha gondja van és akkor is ha valami jót kell megosztani.


Lehet, hogy kellene találnod egy olyan barátot aki számára szintén te vagy a legjobb barát és nem csak mondja ezt, hanem ehhez mérten viselkedik is ;)

2014. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!