Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Színjáték vagy magány?

Színjáték vagy magány?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lassacskán már másfél éve, hogy nincs senkim, de úgy komolyan senkim. Pár mondatnál tovább senkivel sem jutottam azóta. Régi barátaim (ha lehet őket annak nevezni) elhagytak, csak akkor keresnek ha kell nekik valami. Akár hányszor próbáltam megnyílni előttük, úgy éreztem nem is érdekli őket. Persze én mindig velük voltam, akármiben, mintha sohasem azt kapnám vissza amit adok.

Mostanában beszélgetek valakivel, aki nagyon kedvel, vagyis azt az embert akit eljátszok neki, mert kétlem hogy tetszene neki a valódi énem.

Mi a jobb? ha nincs senkim, vagy ha van, de igazából nem is engem szeret, hanem azt az embert akit alakítok hogy szeressen...


Előre is köszönöm az értelmes véleményeket :)



2014. máj. 15. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akit "eljátszol", az is te vagy. Idővel, ha majd szorosabbá válik a barátságotok, esetleg felfedheted előtte a problémát és remélhetőleg meg tudod majd beszélni vele azt is, hogy miért nem merted a "valódi énedet" mutatni. Szóval szerintem jobb így. Elvégre mindenki játszik egy kicsit.
2014. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De miért kezdtél el neki alakoskodni? Miből gondoltad már alapból, hogy nem tetszene neki a valódi éned, hogy már eleve nem úgy indítottál? Szociopaták ill. pszichopaták szoktak így viselkedni. Ők szoktak szerepet játszani, hogy elérjék a céljukat, meghódítsák a másikat.

Nem lesz fárasztó hosszú távon megjátszani magad? Neked örömet okoz, ha nem magadért szeretnek, hanem csak a maszkodat?

Szerintem apránként fedd fel a valódi éned, és változz át magaddá, mert az igazi öröm az, ha magadért szeretnek, hisz te is csak így tudsz feloldódni, és élvezni a saját lényed a másik által.

2014. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mert ha őszinte voltam, mindig csak kihasználtak, talán így kisebb a fájdalom ha csalódnom kell valakiben.


Akkor most szocipata vagyok? :D

2014. máj. 15. 23:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kisebb lesz a fájdalom, de így az öröm is kisebb. Az embernek nem szabad ennyire félnie az élettől. Lehet, hogy pont ő lenne az, aki nem használna ki. És sosem tudnám megjátszani magam, hisz az olyan jó, amikor nincsenek korlátok, és önmagam lehetek. Ha szerepet kellene játszanom, úgy érezném magam, mint aki gúzsba kötve táncol.

Akkor ne várj tőle semmit, és ne képzelj róla semmit, hogy ne kelljen csalódnod. Az is lehet, hogy ő sem magát adja, ki tudja…

2014. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem pontosan ugyanez a helyzet. azzal a különbséggel, hogy én mostanában sem beszélgetek senkivel. Na mindegy, a lényeg, hogy felesleges szerepet alakítani, mert az idővel ki fog ütközni. Most csak azért csinálod szerintem, mert félsz a csalódástól, de nincs más út. És ezt te is tudod legbelül. Úgyhogy ne játssz szerepet.
2014. máj. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudod,hogy mindig csak ki akarnak használni?

Én mindig magamat adtam,akinek nem tetszett lekopott,kihasznált ennyi..aztán lett egy lány aki meglátott bennem valamit és azóta legjobb barátnők lettünk.


Sosem tudhatod,hogy ki lát meg benned vmit,az értékeidet vagy bármi mást!


Add önmagad mindig az a legtisztább.

2014. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!