Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a baj? Mit tegyek?

Velem van a baj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Három és fél éve tart a barátságom egy osztálytársammal. Most kezdtem úgy érezni, hogy már nem olyan, mint régen. Ő afféle visszahúzódó típus, akit mindenki cikiz, mert Harry Pottert olvas, azzal mászkál minden szünetben. Még a mosdóba is hozza. Én is ráuntam már a HP témára, de vele együtt rám is olyan 'címkét' raktak, hogy ha vele vagyok, akkor már olyan vagyok, mint ő. Más szerint viszont nem kellene vele lennem, mert jó a stílusom és nem olyan vagyok, mint ő.

2014. máj. 16. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha neked nem kell, add nekem. Szerintem nincs szüksége egy ilyen döntésképtelen és kétszínű barátnak titulált osztálytársra. Te törődj csak mások véleményével, hagyd meg a jó stílusod, végül ez az, ami egy embert emberré tesz.
2014. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az emberek változnak, és van, hogy elmúlik a barátság. Lehet, ő leragadt, te meg tovább léptél.

De azért, mert mások szerint nem jó fej, mert miatta téged is cikiznek, ne dobd. Ha mégis megteszed, gyenge ember vagy, akit a tömeg hangja irányít, akinek nincs egyénisége, akarata.

2014. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 egy naaagy fan ***** válasza:
Ajjajj, lehet, hogy rólam is ilyeneket mondanak?? Én is HP mániás vagyok. "Egy naaagy fan" vagyis HP. De szerintem hagyd őket a fenébe! :)
2014. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Soha ne adj mások véleményére. Nem lehet, hogy csak amiatt érzel úgy, hogy "nem olyan mint régen", mert zavar a többiek piszkálódása?

A "barátságrondítókra" meg főleg ne hallgass. Neked és csakis neked kell tudnod kivel barátkozz.

2014. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!