Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez nem undorito?...

Szerintetek ez nem undorito? Ugye szerintete is jogosan haragudtam meg?

Figyelt kérdés
Szoval az allitolagos legjobb baratnom ma odajon hozzam hogy jar az exemmel .. Most komolyan ez nem undorito?amikor en csak utalgattam,hogy a volt fiuja tkp. eleg jokepu stb.. Felkapta vizet es megharagudoott,hogy hogy mondhatok ilyet stb.Most meg. Szerintem teljes mertekben igazam volt,hogy megharagudtam.Szerintetek is?

2014. máj. 16. 19:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Valahogy nem értem meg mi vele a gond, onnantól, hogy szakítottatok teljesen szabad lett iylen téren azzal jár akivel akar, és ha az épp a barátnőd hát akkor vele, ha tetszenek egymásnak ez van.
2014. máj. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy én egy kicsit régimódi vagyok, de nálam ez nem férne bele a barátság kategóriába. El nem tudnám képzelni, hogy a legjobb barátnőm, aki számíthat rám a bajban, ki állok érte stb, rá másszak az exére, akit nyilván ismertem, és jóban voltam a barátnőm által, Szerintem ez undorító... azt jelentené, hogy nem voltam a barátnője, csak felületes érdek kapcsolat volt részemről. A barátnőd egy megbízhatatlan rüfke dög, phúj :D bocsi, de legalább kiderült, inkább előbb, mint utóbb. Azt hiszem ideje átértékelni a kapcsolataidat.
2020. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Attol fugg, ha te szakitottal vele, es a baratnod nem buzditott erre es el telt tobb mint felev akkor esetleg csak rosszpont, de nem sok dobasa marad utana, mas kulonben pedig árulás.
2020. máj. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
Ja es attol is fugg, hogy meddig/ mennyire jartatok (csak mer 15 evesen nem lehetett zul komoly
2020. máj. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%
Mi lett, összeházasodtak és te voltál a koszorúslány?
2020. dec. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!