Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha megbeszélem egy sráccal...

Ha megbeszélem egy sráccal hogy majd beszélünk (céloztam már rá hogy ő is rám írhatna) és hiába van fent nem ír akkor ezt vegyem annak hogy nem kíváncsi rám?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hagyd is fenébe,itt vagyok én.Írj nekem.
2014. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj neki te, aztán majd kiderül, hogy akar-e beszélgetni.
2014. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elvileg mikor beszéltünk akkor elvagyunk stb. leírta milyen szimpatikus vagyok és kevés ilyen lány van. Reggel beszéltünk abba maradtunk majd beszélünk. most láttam hébe hóba Facebookon de nem írt. Lehet nem ér rá? (nem folyton látom. :) ) 1. Kedves ajánlat de szerintem nem élek vele.
2014. máj. 19. 18:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Folyton elutasítanak...:(
2014. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha már régebb óta beszéltek szerintem kérdezd meg hogy direkt nem ír vagy miért.ha olyan kifogásokkal jön hogy sok a dolgom vagy hasonlók akkor tényleg hagyd.
2014. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na akkor ha újra látom megkérdezem.. :) Köszi..
2014. máj. 19. 18:39
 7/8 Fish1 ***** válasza:
Attól függ mennyi ideje nem ír és hogy a célozgatás mennyire volt egyértelmű. Ha érdekled, akkor keresni fog.
2014. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megbeszéltük miért nem írt és elvileg nem volt benne rossz szándék.. :) Szóval minden oké. :) Bár írni nem igazán szokott de képesek vagyunk órákat beszélni.. De azért köszi a választ.. :)
2014. máj. 20. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!