Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Törvényszerű, hogy amint...

Törvényszerű, hogy amint munkába állunk, elkopnak a régi barátságok, kevesebbet vagy esetleg egyáltalán nem beszélünk többet?

Figyelt kérdés
Sajnos ebben a helyzetben vagyok jelenleg, és nekem úgy tűnik így van. A régi nagy barátaimat már csak én keresem, ha én nem írok nekik, hónapokig eszükbe sem jutok. Másánl is van így?
2014. márc. 12. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2014. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változó. Van pár barátnőm, akikkel eddig minden élethelyzetben kitartottunk, de rengeteg olyan barátom/barátnőm is volt, akikkel csak egy ideig jártunk össze, aztán másfelé sodort minket az élet.
2014. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
El nem koptak, de ritkultak a találkozások, munka, párkapcsolat, van, ahol gyerek is, vagy az ország másik végében élnek.
2014. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azokkal az emberekkel tudsz kapcsolatot tartani akikkel rendszeresen találkozol. Munka sok időt elvesz, ezért nehezebb találkákat összehozni. Így elkerülhetetlen, hogy ezek a kapcsolatok elhidegülnek. De igazi barátságok megmaradnak. Rájuk tudj időt szakítani.
2014. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!