Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csalódtam egy barátnőmben...

Csalódtam egy barátnőmben (többi lent) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na tehát tisztázzuk az elején.Fiú vagyok és van egy lány aki csak a barátom nem jártunk.A lényeg az lenne, hogy csalódtam benne nagyon nagyot és azóta nem beszélünk, de -1 barát és hiányzik.Hogy tereljem el a figyelmem róla?Mert akkorát csalódtam, hogy beszélni 100% nem fogunk.
2014. máj. 22. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Munka, játék, új barátok. + majd az idő. Esetleg vegyél erőt magadon, és ha tényleg fontos volt bocsáss meg neki. Max. ennyiket bírsz tenni. Szerintem.
2014. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.Valószínűleg az idő.Részletezni nem akarom, de akkorát csalódtam, hogy kibékülni nem akarok.Magamnak ártanék.
2014. máj. 22. 12:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Mit tett? Elárult? Cserbenhagyott? Megszegte az ígéretét?
2014. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretném részletezni.Legyen elég annyi, hogy olyat tett amit róla sosem gondoltam volna.És pontosan tudom, hogy ő is utálja azt olyan embert aki ilyet tesz.
2014. máj. 22. 12:37
 5/13 anonim ***** válasza:

Őszintén? Ne lihegd túl. Ostobaság ma már az emberektől bármit várni, mondom ezt úgy, hogy nem egy "legjobb barátban" csalódtam, pláne hogy még sok ilyenem se volt.

Idpvel észreveszed, hoyg kevesebbet gondolsz a dolgogra, nem zaklat már anynira fel. Fejben játszd végig a dolgot párszor, aztán lassan már azt veszed észre, hogy ninmcs kedved újra agyalni rajta.

2014. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Beszéld meg valakivel, aki ért hozzá, hogy mitől lenne jobban a lelked. Egy mentálhigiénés szakemberrel, stb.

Szerintem egyenlíteni kell. Vagy mire gondoltál, mitől lennél jól?

2014. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz.Nem lihegem túl, de egy barátot 3 év után elveszíteni.Valamennyire mégis fáj.
2014. máj. 22. 12:40
 8/13 anonim ***** válasza:
5. vagyok, na én meg 7 év után veszettem el. Ez van.
2014. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Túlélem de ezek szerint érted min megyek keresztül.
2014. máj. 22. 13:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze. Kb. be is sz*rnál, ha tudnád, hogy nekem mi miatt úszott el az a 7 év, kellett idő, de a mostani fejemmel azt mondanáma 7 évvel ezelőtti önmagamnak, hogy sz*rjál rá pajtás, nem ér ennyit, ha te ennyit érsz neki.
2014. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!