Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez igazi barátság?

Szerintetek ez igazi barátság?

Figyelt kérdés
Még a gimiben barátkoztam össze egy lánnyal. Hetente beszélünk egymással telefonon. Egyik héten én hívom fel a kétszer a másik héten ő. Mindig megkérdezi hogy mi történt velem, ha bajom van megvigasztal Csak az baj hogy ritkán tudunk találkozni. Egy félévben csak 1-szer 2-szer tudunk találkozni. 20 km-re lakunk messze egymástól. Szoktunk egymásnak ajándékokat venni szül. nap alkalmából. Mindig próbál felvidítani hogy ha rosszabb kedvem van. L19
2014. máj. 22. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Inkább ismerősi szint ez, mint barátság.
2014. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért milyen a barátság akkor?
2014. máj. 22. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátság, de még nem mondanám szoros, igaz barátságnak. Ahhoz több kell.
2014. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mi kell hozzá?
2014. máj. 22. 18:25
 5/8 Fish1 ***** válasza:
A 20 km az tényleg 20, vagy csak elírtad? Mert ezt nem nevezném nagy távolságnak, tömegközlekedéssel se egy eget rengető dolog. Egy igazi barátságban többet találkoznak az emberek szerintem.
2014. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát én találkoznék vele többször, de ő kifogásokat keres mindig hogy ezért meg ezért nem ér rá.
2014. máj. 22. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:
na már ezzel meg is válaszoltad,ez nem igaz barátság:D
2014. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, itt is a válasz, hogy például miért nem igaz barátság!
2014. máj. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!