Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet, hogy nem érdeklem a...

Lehet, hogy nem érdeklem a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Szegényt nagyon megáldotta a sors, minden gondja összejött. Mindig, amikor elhív, hogy rosszul van, elmegyek hozzá. Ő ezt sose viszonozza, mert vagy ,,tanulnia kell" vagy ,,most nem ér rá" mikor elmegyek hozzá, elmeséli, mi van vele, megvigasztalom, de azt se hallgatja meg, belekezd egy másik dologba. Amikor én mesélek, két variáció lehet: vagy meghallgatja amit mondok, bólogat aztán elkezd mesélni vagy meg se hallgatja, hanem belekezd a magáéba. Az egyetlen amit meghallgat és válaszol rá az a kibeszélés. Persze egy darabig még megértettem, de azután mondtam is neki, de csak lenézett. Mit tegyek?

13/L



2014. máj. 24. 08:42
 1/2 anonim válasza:
Csak kihasznál téged. De milyen barátnőd? Csak néha összejártok, beszélgettek vagy legjobb barátok és folyton együtt vagytok?
2014. máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a legjobb barátnője. Most lett egy másik barátnője akit meghallgat, és nagyon jóban vannak.. felelsz vagy merszeztünk, és az volt hogy mondjon 3 szemelyt akire a legjobban számíthat. Mondta a legjobb barátnőjét, azt a csajt, meg egy lányt, akit allandóan kibeszél. Engem meg nem, aki még az este közepén is elmegy hozzá ha rosszul van! Állandóan megbánt, és nekem ker bocsánatot kérnem..
2014. máj. 24. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!