Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen magányos vagyok....

Teljesen magányos vagyok. Barátnőmet alig érdeklem, a barátaim le se szarnak és egyszerűen mindenkit figyelmen kívül hagy amit mondok, pedig nem vagyok se bolond, se bunkó csak egy átlagos 17/F. Lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen magányos vagy, de barátokkal és barátnőkkel. Ez valahol nem ellentmondásos? :))
2011. febr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű azonos korotok ellenére, te komolyabb vagy tőlük. Majd akkor fognak veled foglalkozni, ha megérnek hozzád. Ez általában ennek a kornak a sajátossága. Az én fiam is hasonló korú és hasonló cipőben jár mint te. Őt annyira nem zavarja, mert velem és az apukájával is nagyon jól érzi magát és jókat tudunk beszélgetni.
2011. febr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Legyenek céljaid amit meg akarsz valósítani és akkor minden megváltózik!
2011. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lee12 válasza:

most velem is ez van. suliba sokan ismernek és jókat beszélgetek járok sportra meg tanulás és ilyenkor úgy érzem hogy rendben van minden

viszont most hogy beteg vagyok nem sokan írnak rám facebookon és ilyenkor magányosnak érzem magam(nyáron is gyakran van ilyen )

2012. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!