Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valami jó barátkereső? Amin...

Valami jó barátkereső? Amin csak barátot keresnek, s nem párt!

Figyelt kérdés
Szeretnék barátnőt keresni. (Csaj vagyok, párom van s csak barátságot keresek). Legjobb barátnőm kint van Angliában, én elkerültem 100 km-re a középsulimtól fősulira, a régi barátaimmal nem tudom tartani a kapcsolatot személyesen, csak ritkán, szeretnék újakat, dolgozok s suliba járok, de ott nem találtam sajnos. Szeretném megpróbálni neten, hát,ha találok, de szinte csak párkapcsolat keresőt találok, de párom van.. :)

2014. máj. 24. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmilyen barátkereső. Sajnos.

A legközelebbi fősuli mintegy 20km-re van tőlem. Teszünk egy próbát, hogy ide jársz-e? Bár, ha nem mérnöknek készülsz, nem sok keresnivalód van itt. F (Férfi vagyok, de nem akarok a párod lenni.)

2014. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen, azt jó lenne tudni h jelenleg hol laksz:)

mondjuk ha minden jól megy én ősszel felkerülök pestre:)

20/L

2014. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, lemaradt Nyíregyházán tanulok :)
2014. máj. 25. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ajjajaj, az 250+ km. #1
2014. máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor ez most nem jön össze első válaszoló :)

Lehet nem is baj, mert párom nem biztos, hogy örülne egy új fiú barátnak, fordítva én is kiakadnék, hogy mit csajozik, előttem is rengeteg lány haverja volt, ne gyűjtsön többet.... :D

2014. máj. 26. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!