Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti lennétek egy ilyen gyerekne...

Ti lennétek egy ilyen gyereknek a haverja?

Figyelt kérdés
folyton csak a játékokról beszél hogy ő hány zombit nyirki tegnap hány gólt rugott stb...Nagyon hangosan nevetgél(a játékokról) Elmutogassa hogy ő hogy játszott tegnap 5 tanítási óra alatt 5-öt beszél mutogat stb... Régen 1éve a haverom volt de muszály volt lekoptatnom magamról mert kur_ára idegesített.
2014. máj. 24. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha téged idegesít a viselkedése, akkor senki nem kötelezhet rá hogy már pedig te legyél a haverja...
2014. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra lennék kiváncs hogy titeket idegesítene e
2014. máj. 24. 18:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Az mit számít amúgy? Lehet, nem tudom. De nyilván ha nem lenne szimpatikus a viselkedése, akkor nem barátkoznék vele.
2014. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én inkább nem haverkodok ilyen 4-5 éves agyú óvodásokkal(15 éves léttére hogy viselkedthet így valaki?)szörnyű
2014. máj. 24. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen a világ. Őt hívják Swag Yolo-nak. Ilyenekből lesznek (nálunk) a páwák. És sajos egyre többen lesznek mert ez g*ci menő.
2014. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5


Te meg miről beszélsz? Semmi köze a két dolognak egymáshoz, ez két nagyon, nagyon különböző réteg.


Nagyon szeretem a játékokat, de ez csak egy dolog a sok közül, amivel szívesen foglalkozok, nem e körül forog az életem. Esetleg játékos ismerősnek neten keresztül szívesen megismerkednék hasonló kaliberű emberrel, de a gépen kívül nem szívesen hallgatnám a témát egész nap.

Az már csak ráadás, hogy szerintem nagyon fura, ha valaki a levegőben eljátssza, hogy hogyan játszott... volt két ilyen osztálytársam, akiktől szinte naponta láttam, hogy elmutogatták, hogy hogyan játszottak valami fps játékkal és ráadásul hangokat is adtak ki mellé. Mindezt 18 évesen. :D

2014. máj. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 5


dettó, te nagyon el vagy tévedve.

2014. máj. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reggelente a buszon mindig megáll mellettem két fiú. Az egyik olyan 12-3 körüli, a másik talán 15. Folyamatosan a zombik, a tankok, a katonák, a nyeremények meg még a fene tudja mi. Év eleje óta mindig, de tényleg mindig mellettem állnak meg és annyira idegesítenek, hogy múltkor fogtam magam és felálltam és átmentem a busz elejébe, mert már nem bírtam. És akkor másnap volt képre rólam beszélni, hogy nem érti miért léptem le.


Szóval Kérdező, teljes mértékben megértelek és nem, nem lennék. :D

2014. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!