Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért fáj ennyire egy barát...

Miért fáj ennyire egy barát elvesztése? Mi a legjobb, amit ilyenkor tehetünk? Mert én legszívesebben beszélnék vele, de már nem érdeklem őt!

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 20:39
 1/4 anonim válasza:

Ha te nem érdekled az illetőt és nem foglalkozik veled, akkor tedd te is azt, még ha szeretnél is vele beszélni!

Beszélj mással!

2014. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, olyan szempontból talán ez rosszabb is mint egy szakítás, mert általában nincs kifejezett elválás, csak vége van és elsodródnak az emberek. Szerintem ne futkoss utána, mert csak magadat fogod megalázni. Idővel jobb lesz majd, de rossz lesz egy darabig sajnos. Foglald el magad valamivel, folytasd tovább az életed.
2014. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
velem is megtörtént... az emlékek örökké bennem maradnak, a szépek és a rosszak is... a legjobb, ha próbálod túltenni magad az egészen, ha neki ennyit jelent a dolog, akkor nem tudsz mit tenni, inkább legyen az benned, hogy nálad jobb úgyse lesz. Én töröltem minden elérhetőséget, facebookról is , hogy ne is lássam, kivel mikor merre van, meg mi történik vele és gy idő után enyhült a hiánya és idővel találtam olyan embereket, akik megbecsülnek valójában és nem csinálnak belőlem bolondot
2014. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,nehéz dolog ez megtudlak érteni,de életünk során az emberek jönnek és mennek és az igaz barátság az örökké tart,valószínű hogy jelen esetben ez nem volt az mivel akkor még ha lennének is viták megjavítottátok volna amíg van lehetőség rá.Egyszer minden vihar véget ér és az utána jövő pillanatok,percek,napok aranyat érnek meglásd Nem szabad ilyen dolgokon gyötrődni a múltat nem lehet megváltoztatni,el kell felednünk.Viszont a döntés mindig is csak rajtunk áll hogy mit kezdünk életünkkel,léteszük a múltbeli terhet és megyünk álmaink céljaink felé vagy aggódunk és sajnálkodunk a múlton. Te sorsod,te döntesz!Minden jót!
2021. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!