Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tegezhetem a kisfiam tanárát?

Tegezhetem a kisfiam tanárát?

Figyelt kérdés
Én nő vagyok és 30 éves. Ő férfi és szintén korombeli. A kisfiam történelem tanára. Ma megjelölt ismerősének. Gyakran beszélgetek vele, a kisfiam jegyeiről ... csak olyan furcsa, hogy jóban is vagyunk, egyidősek is vagyunk és magáz. Kérhetem, hogy tegeződjünk?

2014. máj. 24. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérjed!:) Max azt mondja ,hogy nem, ozt cső!:)
2014. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kérd ezt tőle. Ha csak a gyereked jegyeiről beszélgettek, akkor az elég konvencionális kapcsolat kettőtök között, még akkor is, ha szimpátia van köztetek. Ha a tanár javasolja, hogy tegeződjetek, akkor rendben van, de amíg ő nem tartja ezt a módot megfelelőnek, addig ne akard ezt. A gyerek (és osztálytársai) előtt is rombolnád a tanár képét, esetleg tekintélyét is ezzel (hogy miért, ebbe nem akarok belemenni).


Az, hogy egyidősek vagytok, nem jelent semmit, a gyereked tanárának magázása valamiért "kijár" a tanárnak, megkövetelik a körülmények. A fodrászodat letegezheted, de mondjuk a fogorvosodat sem tegezed le egyből, csak azért, mert egyidősek vagytok. Valahogy így van ez a gyereked tanárával is.


Egy facebook ismeretségből ne vonj le messzemenő következtetéseket.

Ha barátság, netalán szerelem szövődne, az más lenne, de ilyen kapcsolatokba szerintem felelőtlenség lenne a tanárnak belemennie az egyik tanítványa anyjával. De ha mégis ilyesmi szövődik kettőtök között, akkor egy idő után gondolom meg fogja engedni.

2014. máj. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Türelem.
2014. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!