Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaz barátság ez? Én lány...

Igaz barátság ez? Én lány vagyok ő pedig fiú. Szerintetek jogosan haragszom?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb fiú barátom de neki van egy barátnője annak idején én hoztam őket össze de most kiderült a fiúról valami amit nem árult el a barátnőjének és ez a fiú engem vádolt meg hogy én mondtam el azt a dolgot a barátnőjének miért én fogtam magam és sírva elrohantam.(nem azért sírtam mert szerelmes vagyok belé hanem azért mert egy barátomban sem csalódtam ilyet?
2014. máj. 25. 17:48
 1/3 DoubleInfinity válasza:
Igen, szerintem jogosan haragszol. Szerintem majd az a fiu ra fog jonni h nm te mondtad el... meg kulonben is milyen kapcsolat az ahol titkoloznak egymas elott... De ha nincs igazam es a fiu nem fog rajonni akkor szerintem ne foglalkozz vele , foleg ne legy szomoru miatta...
2014. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon aranyos vagy és megfogadom a tanácsod
2014. máj. 25. 18:09
 3/3 DoubleInfinity válasza:
Nincsmit :)
2014. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!