Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kapcsolat a legjobb baráttal?

Kapcsolat a legjobb baráttal?

Figyelt kérdés

Van egy srác osztálytársam, az elején csak köszönőviszonyba voltunk, kb. olyan január körül kezdtünk el beszélgetni, utána már legtöbbször együtt ültünk órán 3-an egy másik haverral (legtöbb teremben három fős padok vannak). Nem gondoltam semmi bele, nem ábrándoztam arról, hogy összejövünk vagy ehhez hasonlók, aztán kiderült, hogy van barátnője már 3-4 éve. Idővel egyre jobban kijöttünk, együtt jártunk futni a Margitszigetre (előtte a mamájánál öltöztünk át, ez kicsit furcsa volt, hogy felvitt hozzá). Volt, hogy sulin kívül is találkoztunk, beültünk sörözni vagy ilyesmi.

Aztán kb. másfél hónapja mondta el, hogy szétmentek a barátnőjével. Én voltam az első, aki megtudta. Azt mondta több dolog miatt is mentek szét. Ez után többet találkoztunk sulin kívül, meg ha már egy ideig nemláttuk egymást, akkor rögtön kérdezte h mikor jövök fel pestre, h találkozzunk. Ekkor sem gondoltam semmit, tudtam h megviselte a szakítás és mondta, h ha társaságban van, akkor kevésbé gondol rá.

Már akkor is mikor még együtt volt a barátnőjével, de főleg azután sokszor volt olyan, hogy megfogta a kezem vagy a lábamat a térdemnél, és percekig így voltunk. Erre se fordítottam nagy figyelmet. Viszont tegnap beültünk egy kocsmába kávézni és mellé ültem, mert csak úgy láttam a tévét. Elkezdtünk kockapókerezni és egy idő után azt vettem észre, hogy simogatja a hátamat és a derekamat (ilyet előtte nem csinált), valamint h elég közel van hozzám. Amíg ott voltunk végig simogatta a hátam, vagy ha nem azt akkor rögtön a kezemet. Nem szóltam neki ezért. Ezután viszont nem tudom, hogy viszonyuljak hozzá. A rossz az, hogy ő júniusba elmegy két hónapra külföldre.

Ja, és egyszer ezt mondta nekem: veled csak az a baj, hogy a Manchester Unitednek szurkolsz. Itt még volt barátnője.



2014. máj. 17. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
szóval ,gondolom te lány vagy ,ugye
2014. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, jól gondolod
2014. máj. 18. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt neked kell eldöntened, tetszik-e, akarsz-e tőle többet. Az viszont elmond valamit a szociális életedről, hogy januárban még alig ismertétek egymást, most meg ő a legjobb öribarid (bocsi, tudom, gonosz vagyok). Az mindenképp pozitívum, hogy ezek szerint hasonló az értékrendetek, meg van közös érdeklődési körötök. Tapasztalatból mondom, két hónapot a csilláron lógva is ki lehet bírni. Az meg külön jó, hogy a Manchester Unitednek szurkolsz, legalább van min civódnotok :P
2014. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3, nincs semmi gond a szociális életemmel :D a lány "öribarim" már 6 éve a legjobb bnőm :) mellette is vannak még páran, akikbe megbízom, csak a fiúknál másabb a helyzet. Ezzel a sráccal viszont hamar közös nevezőre jutottunk meg sokat is beszélgettünk, ezért lett az a srác, akit most a legjobb fiú haveromnak mondhatok :D
2014. máj. 18. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: nézd meg a Barátság extrákkal c. filmet. Most néztem meg a haverommal. Nagyon jó. Viccen kívül nagyon mély dolgok is vannak benne, és hátha segít Neked döntened!! Viccen kívül ajánlom! :)

23F

2014. máj. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) egyszer régebben láttam, lehet itt az ideje megint megnézni.
2014. máj. 19. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!