Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyenek barátaim?

Hogyan legyenek barátaim?

Figyelt kérdés

vannak ilyen régi osztálytársaim, de ők sosem keresnek engem. rájuk erőltessem magam?

mást nem tudok. esetleg húgommal menjek erre-arra? de ő sincs velem szívesen :(

hobbijaimról sincs senki olyan


2014. máj. 26. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,max haverok vannak,de szintén mindig én keresem őket szintén.
2014. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd őket!


Nálam az a helyzet, hogy egyrészt gimis barátok, most teljesen más az időbeosztásunk, van távoktatásos, nappalis egyetemista, OKJ-s és dolgozó ember is. Másrészt ők mind eljárnak valahova közösségbe, én meg még nem találtam meg a nekem való közösséget - habár keresgéltem, eljártam én is.

Megvan a maga programjuk és a maga baráti körük.


Én csak haver vagyok, valahol utolsók között a listán - mivel megvannak a maguk közösségei.


Tapasztalom, hogy ha keresem őket, amennyiben ráérnek szívesen találkoznak, lelkesen beszélgetnek velem magukról, az életükről, mi van velük. Tehát érezni, hogy nem utálnak és nem zárnak ki.


Szóval szerintem megéri keresni őket.


Én a magam részéről fogok keresni további társaságokat, közösségeket a hobbijaim kapcsán. Ha találok valamit, megoszthatom!

Első meg kérdező, osszuk meg, ha találunk valamit.

Nyilván mások a hobbijaink, de hátha.

2014. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az élet tele van lehetőségekkel...Járj el klubbokba: Harcművészet, tenisz, foci, kézilabda, zongora, gitározás, hegedű, esetleg könyvklubbok... Rengeteg dolog van, csak keresni kell a kedvedre valót.
2014. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3., annyira rengeteg nincs...


2. voltam amúgy

Az ismerőseim animés, zenés, társasjátékos helyekre járnak el. Nyilván a legegyszerűbb módja lenne a kapcsolattartásnak velük és új barátok szerzésének, hogy velük tartok a közösségeikbe.



De engem tudományos dolgok érdekelnek, sportból a túra, a kocogás és a bringa, és talán a kézműves dolgok érdekelnek.


Ezekkel már alig találok valamit. Alig=egyelőre semmit.

2014. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. Hát ez most nem lesz valami sokat mondó, de én harcművészetetre jártam, és egész sokat mentünk túrázni, meg kirándulni. Kis edzés, vegyítve erdei levegővel hmm :D Amugy szerintem az ilyen "tudományos" klubbok egyetemen, vagy főiskolán vannak jelen. De csak tippelek :D
2014. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én egyetememen nincs ilyen :D
2014. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!