Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány igaz barátotok van?

Hány igaz barátotok van?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 08:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
5-6. Azért írom így, mert egy lassan kiesik ebből a státuszból, de talán lesz "helyette" más.
2014. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Imola Ágnes ***** válasza:
Több van. Van olyan gyerekkori, akivel ritkán beszélünk, de biztos, hogy ölni tudnánk egymásért. Van még 4-5, akikkel napi szinten tartjuk a kapcsolatot, és biztosan mindenben számíthatunk egymásra. Tipikusan az a viszony, amit a mondás ír le: az igazi barátot, ha éjjel felhívod, hogy jöjjön az erdőbe, segítsen elásni egy hullát, csak annyit kérdez, hogy ásó van, vagy hozzak én?:P Amúgy fiatalabb koromban max 2-3 ilyen barátom volt, szerintem egy kicsit fel kel nőnie az embernek ahhoz, hogy értékelni tudjon egy barátságot. Tini korban sokan hibáznak ilyen téren....
2014. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ketto volt. Az egyik altalon iskolaban 8even keresztul, a masik gimiben, de mostanra eltavolodtunk egymastol. Ennek ellenere a mai napig tudom, hogy mindketto igaz baratom volt.

Jelenleg ugy erzem nincs egy sem, akivel olyan lenne a kapcsolatom,mint anno azzal a kettovel volt:(

20/L

2014. máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
egy ... lassan ötven éve ... a barátom, pedig már évek óta nem is találkoztunk ... viszont ha szükségünk lenne a másikra ott lennénk
2014. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egy sem. Sem igaz barát, sem haver. 23/F
2014. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat :-)


Ritka kincs az biztos...

2014. máj. 27. 12:25
 17/20 anonim ***** válasza:
Kettő... de az egyikben már nem vagyok biztos. És ez nemcsak a többiek hibája, én is nehezen alakítok ki kapcsolatokat.
2014. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
1
2014. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, öt. Kettő gyerekkori, és egy felnőttkori. 45-ön túl azzal kellett szembesülnöm, hogy ennyi idős korban az ember már nem szerez új barátokat, és ez gondolkodásra késztetett. Próbáltam változtatni, és úgy tűnik, sikerrel. A fent említett három barátom Mo-on maradt, és közben külföldre keveredtem. Itt, 55 évesen sikerült két új barátot szereznem.
2014. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
3 van akit teljes mértékben igaznak tartok, és 1-2 akikkel nem tudom eldönteni.
2014. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!