Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha már nem...

Mit csináljak ha már nem beszélnek velem a legjobb barátnőim?

Figyelt kérdés
Az van, hogy van két legjobb barátnőm akikkel nagyon szoros volt a barátságunk régebben. Kb. egy fél éve azt vettem észre, hogy ők mindent megosztanak egymással, röhögcsélnek minden hülyeségen, én meg kezdtem egyedül lenni. Nekem már nem mondanak semmit alig beszélek velük de ha igen akkor is csak általános dolgokról. Hogy hozzam őket közelebb magamhoz?? Nekem miért nem mondanak semmit? Nem akarom elveszíteni őket :(... segítsetek légyszi.
2014. máj. 29. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen okát nem tudod a dolognak? Történt valamilyen veletek akkoriban, ami a dolgokat megkavarta? Szerelmi ügy, vagy családi ok, vagy egyéb magánéletbeli esemény?
2014. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem tudom. Talán régebben rengeteget beszéltünk facebookon, most már elég rég volt, hogy ott beszéltem velük. De semmi különösebb ok. Lehet, hogy fölösleges harmadik vagyok???
2014. máj. 29. 16:26
 3/3 Golan Trevize ***** válasza:
A legtisztább, ha megkérdezed őket.
2014. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!