Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális, hogy ennyire...

Ez normális, hogy ennyire kötődök a legjobb barátnőmhöz? 24 éve ilyen barátra vágyom.

Figyelt kérdés

Két éve ismertem meg a mostani (számomra) legjobb barátnőmet, ha lehet ilyet mondani. Felnőttek vagyunk már, így tudom,ilyenkor már nem igazán kategorizálunk, hogy legjobb nem legjobb, csak érzékeltetni szeretném, hogy tényleg azt a barátnőt találtam meg, aki mindig is hiányzott az életemből. Nagyon fontos nekem, minden nap beszélünk, együtt dolgozunk, de ha valamelyikünk szabadnapos, akkor biztosan van vagy személyes találka, vagy telefon, vagy egy-egy üzenet.

Vannak még barátnőim ,akik már régebben mellettem vannak, szeretem őket nagyon, de ennyire nem értenek meg, mint ő.

Viszont az az igazság, hogy kis irigység is van bennem, bármennyire is rossz bevallani. Ennek a lánynak van egy 10 éves barátsága, aki azóta az első számú barátnő az életében, bár igazából közel sem beszélnek, találkoznak annyit, mint velem. Sokszor elgondolkozom, hogy mikor történik vele valami jó vagy rossz és engem aznap tutira felhív, hogy áá, biztos nem hívta a másik lányt is, bele sem férne az időbe. Szerintetek lehet, hogy lassan átveszem a helyét a lánynak? Vagy az marad az örök első, attól függetlenül, hogy lehet, hogy velem már több időt tölt. Azonos városban élünk, úgyhogy nem a távolságról szól a dolog.

Neki egyáltalán nem mutatom ezt ki, igazából nem is ismerem a lányt, de ha megköveztek, ha nem, sajnos sokszor eszembe jut.

Lazulnom kellene kicsit, vagy ez normális reakció?



2014. jún. 6. 09:04
 1/6 anonim válasza:
31%

Szerintem csak lezbikus vagy ! xD


2 év barátság az nem sok. 5 éves barátságok is gajra mennek egy balhé miatt amit megbocsájtani nem lehet, pl lehet hogy összevesznél vele egy pasi miatt aztán annyi volt. nem is tudod előre. Eleve az érzelmeken nincs semmi agyalni való, az ész és az érzelem az két külön dolog, és van közötte egy szakadék. Ne agyalj azon amit érzel !

2014. jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) Köszi a válaszod. Ha nem haragszol, nem jelölöm hasznosnak..
2014. jún. 6. 09:13
 3/6 Kései Sirató ***** válasza:
Az jó dolog, hogy ennyire kötődsz a barátnődhöz, de a barátságok nem kizárólagosak, mindketten barátkozhattok mással, másokkal is, ettől csak sokszínűbbek, jártasabbak lesztek. Ne úgy fogd fel, hogy negatív dolog, hogy van más barátnője is, inkább koncentrálj új közös programokra, és arra, hogy mi lehetne az, mai még inkább megszilárdítaná a ti kettőtök barátságát.
2014. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem vagyok egy féltékeny alkat, van nekem is több barátnőm, neki is, egyik sem "zavar", sőt, szerintem az az egészséges, ha az embert körülveszik néhányan. Ez a lány "zavar" sajnos, ha lehet ilyet mondani. És nem tudok másképp gondolkozni, bármennyire is szeretnék. Rossz örök másodiknak lenni.
2014. jún. 6. 09:39
 5/6 Zoé970 ***** válasza:
Engem is borzasztóan megfogott az irigység mikor a legjobb barátnőmnek egy 6 éves barátsága volt és mindig előttem járt a lány,de nagy nehezen beletörődtem. Inkább csak élveztem a barátnőmmel töltött időt és nem foglalkoztam azzal,hogy mit is csinál a másik lánnyal.Gyakorlatilag kiignoráltam őt.Addig ameddig a barátnőmmel töltött idő közben nincs ott a másik lány nem zavart. Szerintem te is tedd ezt.Ha valami veszekedés folytán romlik a kapcsolatuk lassan jobban fog kedvelni,de ne agyalj ezen!
2014. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem idővel el fog múlni ez a nagy lelki kötődés ahhoz a lányhoz, és ő is csak egy lesz a barátnőid között. Nekem is volt két barátnőm, még gimnazista koromban,az egyiknek én voltam a legjobb barátnője, a másik nekem (lett volna) a legjobb barátnőm, aztán úgy alakult, hogy mindkettővel megszakadt a kapcsolatom. A másik lányt sajnálom, kiment Angliába férjhez, és azóta is ott él, és lassan teljesen "leszakadt" rólam. Próbálj meg nem féltékenykedni, és az évek során majd kialakul, hogy ki kivel mennyire jó barátnő.
2014. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!