Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is g*ciség volt a...

Szerintetek is g*ciség volt a "barátaim" részéről?

Figyelt kérdés
Két barátommal már nagyon régóta terveztük hogy elmegyünk egy bizonyos helyre. Csak az volt a baj, hogy oda csak 4-es csoportok mehettek. Ezért arra gondoltunk hogy hívunk még valakit. Az egyik barátom hívott egy gyereket, de az azt mondta hogy "lehet jön, lehet nem" és azóta nem adott jelet magáról. Úgy voltunk vele hogy akkor rá nem adunk, és a másik barátom hívta egy haverját aki jött. Csak az volt a baj hogy a találkozón megjelent a "lehet" csávó is. Én a találkozó elején mondtam hogy akkor találjunk ki valamit, mert csak 4-es csoportokban lehet és mi öten vagyunk. Mindenki hallotta, de senki sem adott semmilyen választ. Mikor odaértünk és szembesültünk a problémával akkor mindenki összenézett. Én akkor mondtam hogy csináljunk valami mást ahova mind bírunk menni. Erre azt kaptam hogy "Mi erre fogunk menni" Megkérdeztem hogy mégis hogyan ha csak négy személyes, erre pedig azt kaptam hogy ők négyen fognak menni. Konkrétan ott közölték velem hogy akkor engem eldobnak és mennek nélkülem. Nagyon szarul esett. Nem balhéztam, közöltem hogy "Köszönöm szépen. Akkor rohadjatok meg." és elmentem. Nem nagyon érdekelnek, mert sohasem voltak olyan nagy barátaim, de azért szarul esett hogy ez történt. Később mikor az iskolában találkoztunk akkor meg megkaptam hogy csak felfújom a dolgokat, mert egyszer nem velem jöttek. Szerintetek kinek van igaza?
2014. jún. 6. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad.
2014. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zoé970 ***** válasza:
100%
Mindenképp neked.Régóta tervezték és ez így nem fair.Az biztos,hogy nem igazi barátnak tekintettek rád csak amolyan érdek barát lehettél.(Bocsi,hogy ezt feltételezem)Szóval egyáltalán nem fújod fel a dolgot,én vérig sértődtem volna.
2014. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Az ilyen embereket le kell építeni.
2014. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
pff... gané emberek, már ne is haragudj:))) Ezután kb szóba se állj velük.
2014. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora mocskos patkányok...
2014. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem nevezném barátaimnak az ilyeneket.
2014. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De rohađékok. Ne is hívd őket ezentúl a barátaidnak, én soha többé nem állnék szóba velük a helyedben.
2014. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem reagálnék rájuk ezentúl. Én egyszer (ilyesmi de) ennél enyhébb szitu miatt 1 teljes évig levegőnek néztem két "barátnőmet"
2014. jún. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!