Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek normális...

Miért nincsenek normális barátaim?

Figyelt kérdés

19/F

Egy kicsit ugyerzem, hogy meghaladtam a korom, nehezen tudok a korosztalyommal kijonni.

Annyira egyszeru a legtobb ember korulottem, hogy nincs mirol beszelni veluk. Lehetne nagy tarsasagom meg szivesen is latnak ha odamegyek, de egyszeruen ugyerzem magam ott mint egy apuka a gyerekenek a szulinapjan. Nekem nem megy ez a beszeljunk a semmirol tema. Egyszeruen ott allok mint egy szerencsetlen, es fogalmam sincs mit szoljak hozza a hulyeseghez.

Vegul is igy vannak haverjaim, de en szeretnem ha lennenek barataim. Akikkel osszetudnek jonni szabadidoben, es barmirol tudnank beszelni.


Nemvagyok depresszios, imadom az eletemet, tenyleg nagyon jo. Minden erdekel, es mindenben otthon vagyok, sprotolok, 13 eve zenelek es komoly zeneket szerzek.

Testbeszed, hipnozis, ezoteria, mindent csinalok.


Egyszeruen csak tul komoly vagyok szerintem...

Magamon valtoztassak es butuljak le, vagy mashol keressek tarsasgot ?

Mindenfele vannak haverjaim , de csak ilyen szia hogyvagy jol viszony.


Kerlek ne magatok ajanljatok fel, mert kulfoldon vagyok.

Hanem csak valami otletet, hogy hogy viselkedjek, vagy hova menjek..



2014. máj. 30. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abban az ismertségi körben szerezz barátokat akiknek ugyanaz az érdeklődési köre mint a tiéd. Gondolom ha ennyi minden érdekel és sok helyen megfordulsz, vannak haverjaid akkor ez nem is lehet kérdés, a haverok közül nincs olyan aki igazi barátoddá válhatna? Ha komolynak érzed magad akkor komolyabb (esetleg idősebb, nyugodtabb) emberekkel társalogj, nem kell "lebutulni", nem éreznéd jól magad tőle mert azt csak megjátszanád és nem önmagad lehetnél. Egy barátságnál pedig ez fontos. Azért érezheted hogy nem tudsz kivel beszélgetni mert sokan már inkább telefont, számítógépet bújnak szabadidejükben.
2014. máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszöm a válaszodat :)

Valahogy ugy erzem, hogy mindenutt vagyok de sehol sem.

Komolyzenet csinalom es elvezem, de a tobbiek akik csinaljak azok meg 'fatokuek'. Sportotolok is , de azert annyira nem jo a csapat.

Senki sem hiv meg sehova, lehet, hogy en kene nyomuljak? en hivjam el oket , vagy irjak rajuk ? Talan azt nem tudom, hogy hogyan kell egy kapcsolatot apolni.

2014. máj. 30. 09:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretsz annyira telón vagy neten nyomulni, akkor rendezz vmi közös összejövetelt.

Próbálj meg szelektálni a pillanatnyi baráti körödben, hogy ki "csiszolatlan gyémánt". Lehet, hogy ők is cak "lebutultak" és ha külön találkozol velük, nincs gond.

És biztos, hogy Te azt üzened feléjük, hogy komoly témákról akarsz beszélgetni? Mert ha csak állsz és hallgatod a többieket, abból nem derül ki, hogy miről szeretsz beszélni. Lehet, hogy most is hozzád hasonló személyek vesznek körül, akik elfojtják magukban ezeket az érdeklődési köröket, mert mondjuk félnek attól, hogy kiszorulnak a más stílusú közösségből.

2014. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igazad van, lehet, hogy hamar itelkezek. Viszont mikor csak ilyen beszelgeteseket hallok, hogy "sup bro, milyen volt a buli? -uh man ugybebasztunk, hogy nem is emlekszem"

itt kene hozzaszoljak :) vegul is elkezdhetnek beszelni az alkohol hatásairol a központi idegrendszerre , nemtudom mennyire erdekelné oket :)

2014. máj. 30. 09:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Értem mire gondolsz (első válaszoló vagyok) de biztos, hogy hozzá kéne szólnod? Pl. 19 évesen én nem jártam azokba a bulikba amikbe az osztálytársnőim mert jobban éreztem magam egy kertészetben sétálni, nézelődni, amikor a sztorikat mesélték, gyakran nem éreztem viccesnek őket ahogy te is írod de ettől jól éreztem magam mert a saját időmet ettől hasznosan töltöttem és akadt olyan akivel tudtam a virágokról beszélgetni. Szerintem ha csak hallgatod őket attól ugyanúgy a társaságuk része maradsz mintha hozzászólnál, ha ezt választod ez is egy fajta kikapcsolódás:)
2014. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem a nagy társaság a lényeg, ahogy írod, hanem egy-két komolyabb arc. Biztos van a lakóhelyeden, csak meg kell találni, célszerűbb ha összegyűjtöd az érdeklődési köreidet (akár szélesebben is) - mint írod, sok minden érdekel - és ezek alapján keresel barátokat, előbb-utóbb találni fogsz.
2014. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Nyugi nekem sincs, pedig eléggé bulizgatós srác vagyok, szeretek bulizni, ökörködni, de mégsem tudok teljesen beilleszkedni ebbe az új "atommenő, yolo&sweg" társaságba :D :D Képzeld van olyan ismerősöm aki 20 évesen askfm-ezik :D az kb 13 évesen menő amikor megunod az iphonodat és már unod magad. Na mind1. Szóval nehéz normális embereket találni akiknek nem az az életcéljuk, hogy minél több ismerősük legyen fb-on legyen fiú, vagy lány az illető. Néha úgy érzem magam mint valami birkapásztor a nyáj közepén és arra gondolok, h basszus hova kerültem :D

Szóval értelmes társaságot/embert nehéz találni.

2014. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koszi ezt orom volt olvasni :)

Magyarorszagon meg volt is 1-2 igazi barat, de kikoltoztunk NZ-re es itt eleg nehezkes, foleg, hogy akcentusom van.

2014. máj. 30. 12:52
 9/13 anonim válasza:

Én is hasonlóan éreztem magam ennyi idősen, most 36 éves nő vagyok. Szerintem mindig légy önmagad, és sose akarj megfelelni másoknak vagy "lebutulni", csak azért, hogy mások szeressenek. Inkább szeresd te önmagad. Mindenki úgy eredeti ahogy van és pont azért különleges.

A barátok maguktól jönnek, azt nem kell akarni.

Szerintem olyan körökben mozogj, ami a te érdeklődésed.Ott biztos találsz majd hozzád hasonló embereket, az is lehet, hogy idősebbek lesznek...

2014. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem sincs egy barátnőm sem! Magányos vagyok, nem jó semmi..teljesen együtt érzek veled :( L/19
2014. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!