Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálta ezt a legjobb...

Miért csinálta ezt a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Hamarosan férjhez megyek. Nemrég elém állt a legjobb barátnőm, hogy megcsal a vőlegényem. Bizonyítéka nincs. Nem értem miért csinálta. Féltékeny a boldogságomra? Óvodás korunk óta legjobb barátnők vagyunk.
2014. jún. 7. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
vagy igaza van...
2014. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Nemrég felhívott a szomszéd,hogy kiszökött a kutyám. Én meg inkább kiírtam gyakorikérdésekre, hogy hogy értette ezt.
2014. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Most komolyan..mégis honnan tudnánk ennyiből, hogy miért csinálta? Te ismered, nem mi! Nem a mi szemünkbe mondta.

Ha úgy gondolod, hogy hajlamos lenne ilyesmire, mert féltékeny, akkor egyrészt nem igazi barátnő, másrészt igen, féltékeny. De ha tudod is, hogy képes lenne esetleg ilyenre, akkor is járj utána magad, hogy nem mondott-e véletlenül igazat. Menj a vőlegényed után néha, kémkedj, stb. Én biztosan kideríteném mindenképp, hogy mi igaz és mi nem.

2014. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
És te 100%-osan biztos vagy abban hogy a vőlegényed nem csal meg?
2014. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanezt irták ki multkor csak azzal,hogy a legjobb barátnőmet megcsalta a vőlegénye. Tán te vagy az ?
2014. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs az az ember, aki ha ennyire jő barátnő, akkor hazudna.

Nekem nem kellen bizonyíték, ha a barátnőm mondaná.

Tudom, hogy neki nehezebb elém állni egy ilyen dologgal, vállalni, hogy talán rosszul reagálom le, és megutálom.

Szerintem azért tette, mert szeret, és nem akarja, hogy belemenj egy házasságba, egy oylan emberrel, aki megcsal.


Aki féltékeny a boldogsgodra, azt nem az esküvő előtt veszed észre ( gondolom nem pár hónapja vagy a vőlegényeddel.


Én kiderítenem valahogy természetesen, hogy igaz-e..

Tehát azonnal bemondásra nem szakítanék, mert tévedhet a barátnőm is. Félre is érthet valamit


Bar kétlem, mert szerintem ilyennel mar csak akkor áll az ember a barátnője elé ha 100% ban biztos a dologban, hisz nem tinikapcsoatról van szó..


Egyébként olvasd el egy itt kérdező dilemmáját( ő megtudta, hogy a barátnője vőlegénye megcsalja a barátnőjét, mi bezséltük rá, hogy elmondja.. Őt is féltékenynek tituálta a barátnője)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__5..

2014. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!