Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha igaz barát lennék, akkor...

Ha igaz barát lennék, akkor nem zavarna az, hogy a haverom nem foglalkozik velem ill. nem keres, amióta barátnője lett egy év egyedüllét után?

Figyelt kérdés
Oké, legyen boldog, örülök neki legalábbis gondolom... de csak a csajjal van. 5 hete nem válaszol fészen, nem veszi fel a telefont, nem hív vissza. Ez ilyenkor okés? Ugye nem? Vagy nem is barát?

2014. jún. 11. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez velem is megesett, sajnos ez nem gyakori jelenség a férfiak körében, a férfiak állítás szerint. Én ennek ellenére nem tudom elfogadni ezt a tényt, nekem is nagyon rosszul eset, mikor tanúja voltam a jelenségnek.
2014. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szegény :( bocsi, de szerintem ez nem is igazi barátság..nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele :( jobban tennéd, ha másokkal barátkoznál, olyanokkal, akik megbecsülnek.
2014. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

mindenki ilyen, ne aggódj

az ilyen embereket el kell felejteni szépen

2014. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 5 éves barátság végét jelentette amikor az én egyik legjobb barátom összejött egy csajjal. Aki egy ostoba pina volt, csak a barátom pénzére hajtott. A fiú annyira szerelmes volt, hogy hiába mondtuk neki hogy csak kihasználja a csaja, ez őt nem érdekelte. A baráti - köztük én is - hiába hívtuk vagy kerestük, hogy csináljunk közös programot, legtöbbször cseszett válaszolni. Viszont amikor pénz kellett neki, mert az összeset elköltötte a csajra és nem tudtak volna kijönni a hónap végéig, akkor hirtelen egyből elkezdett hívni mindenkit. Elfogadtuk a többiekkel hogy a szerelem megbomlasztotta az elméjét, többet nem kerestük. Azóta is gondolom jól elvan a nőjével, ha ez kell neki, maradjon is így. Szerintem felejtsed el a barátodat, te próbálkoztál, kerested. Ha érdekelnéd, visszahívna vagy válaszolna.
2014. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!