Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek egyedül?

Figyelt kérdés
Nemrég elköltöztem, barátaim, család, ismerősök messze vannak. Egyedül élek, nem ismerek nagyon senkit és nagyon rossz, hogy senkivel nem tudok pl hétvégeken csavarogni egy jót. 22/l

2014. jún. 7. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Járogass el valamerre,biztosan van lehetőség ismerkedni a közelben.
2014. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vállalj kockázatot és próbálkozz azoknál akik szimpatikusabb. Gondolom tanulsz vagy dolgozol.


Másrészt menj egyedül! Nyugodtan elmehetsz kirándulni, moziba, táncolni egyedül és jó lesz. Nem olyan mint másokkal, hanem másképp jó. Indulj el ma!

2014. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Járj el valahova... pl kézműves szakkör, könyvklubb, sport, küzdősport, kung-fu... ilyen helyekre mindig jönnek új emberek, szóval még csak kínos se lesz :D

De nem tudom mit szeretsz, és valószínűsítem hogy, egyik tipp se lesz hasznos. De azt hogy mibe vágnál bele, neked kell tudni!

2014. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!