Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Netes beszélgetőpartnert hol...

Netes beszélgetőpartnert hol találok? Nagyon egyedül vagyok.20+/L

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a szex kategóriába kellett volna kiírnod, de szerintem ide is fog írni jópár kiéhezett hím, vagy nőstény.



Jótanács: élőben ismerkedj, az a legjobb, és ne bulikban meg diszkóban, mert az a legrosszabb, a net meg pláne

2014. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Itt.Beszélgessünk.
2014. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szívesen meghallgatlak,ha gondolod,Írj.

22/F

2014. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De élőben hogy lehet? Tudom spontán, de ilyen még velem sosem történt. Minden barátom még a sulikból van, de eléggé szétmentünk azóta, lemorzsolódtak a bandákból és így nagyon egyedül maradtam. Nem tudom hova menjek, mit csináljak (egyedül), hogy barátkozhassak. Meg mondjuk fiúkkal is jó lenne ismerkedni és tudom, hogy nem bulikba kellene, de csak úgy a világban velük sem sikerül felvenni a kapcsolatot. Mások nem tudom hogy csinálják, szerencsések.
2014. máj. 19. 20:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha végképp nem boldogulsz a való életben,beszélgess barátkozz itt,és amikor már kialakult a szimpátia találkoztatok.
2014. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom.
2014. máj. 19. 20:54
 8/13 anonim ***** válasza:

Az messze van :)

Én egy barátot keresek de így nem sok értelme lenne szerintem :/

24/F

2014. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia irtam privátot.
2014. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha Pesten laknék, teli lennék baráttal. Itt is egy pesti, amott is egy, egy másik kérdésnél szintén... én meg itt, 100+km-rel arrébb, ahol még csak ember sem él. Illetve igen, csak nem a gyakoriról. Válaszolgatok, hátha egyszer Pestre tudok költözni és mindenkit megkereshetek innen barátság vagy több reményében. F
2014. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!