Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok ajánlani barátkereső...

Tudnátok ajánlani barátkereső oldalt?

Figyelt kérdés

Volt régen a Mozogjunk együtt, ahol lehetett barátokat keresni, vmi ilyesmit ismertek?

Megromlott a bnőkkel a kapcsolatunk (teszem hozzá, nem miattam),és azóta sokszor érzem magam magányosnak. Ha találnék vmi igényes, megbízhatóbb oldalt,annak nagyon örülnék.



#barát #barátság #barátok találása
2014. jún. 14. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Facebook
2014. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

nem ajánlom az ilyesmit, fölöseges időpazarlás.

az emberek többsége amúgy is alkalmatlan "barátnak", de a netet is inkább csak a facebookért használják, az egyéb közösségi oldalak haldokolnak is ezért, tele vannak inaktív/álfelhasználókkal, illetve azok többsége sem alkalmas ilyenre.


szarintem jobban jársz, ha keresel valamit, amivel lekötöd magad és szereted csinálni, és olyan területen mozogsz.

2014. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs valamire való barátkereső oldal. A legtöbb esélyed itt megkérdezni, hogy akar-e velem valaki barátkozni, meg odaírod a lakóhelyed, korod, nemed. Ha nem távolítják el a kérdést, akkor egy minimális esélyed van, hogy barátokat találsz. Máshol még ennyi sem.
2014. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Vártam a sok kötekedő és meg nem értő kommenteket,de ti normálisan álltatok a kérdéshez, köszi a válaszokat!

FB nagyon felszínes dolog, ott szintén sok a kétszínű és érdekember, mint a volt bnőim,akiknek akkor voltam jó,ha kellett vmi, vagy a szüleim kapcsolatai által épp vmi!

Ebbe belefáradtam! Jobban mondva, kinyílt a szemem. És tovább álltam...nem keresem őket,de nekik fel se tűnik a hiányom (Ameddig nem kell vmi)....

Reménykedtem,hogy itt adtok vmi tippet, és elindul vmi barátkeresés pozitív irányba...

Nem járok edzőtermekbe, csoport sportra, és nem is áll szándékomban, így ezek is kilőve,ahol "találnék" vkit. Mhelyen is idősekkel dolgozom együtt...amióta nincsenek ezek az érdekbnők,azóta bulizni se járok,szóval tök kilátástalannak érzem a dolgokat...

2014. jún. 15. 21:23
 5/10 anonim ***** válasza:

nagyon sok ember társaságfüggő, és nem bírja a magányt, de majd idővel megszokod, és talán rájössz, hogy ezek a pót-fél emberek még rosszabbak mint a magány.


ha nagyon akarsz ismerkedni, akkor pedig ki kell mozdulnod, és olyan közegbe menni, ahol nagyobb eséllyel fordulnak elő értelmes emberek. a definíció legyen a saját ügyed.

2014. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:) Van igazság a soraidban. De az ember úgy nehezen mozdul ki,ha nincs kivel... :) Már pedig, én büszkeségéből ilyen embereket nem keresek társaságnak, hiába voltunk jóban...

Szóval a lépések nehezek, még a kimozduláshoz is :) :/

2014. jún. 17. 17:25
 7/10 anonim ***** válasza:
én is szeretnék barátokat találni...te mennyi idős vagy és merre laksz?
2014. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem kivel, hanem miért. ha neked megfelel az az életvitel, hogy egész nap a gép előtt ülsz, nem is fogsz kimozdulni.

a büszkeségen pedig jobb túltenni magad. főképp, hogy alapod sincs hozzá.

2014. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon vannak már ilyen oldalak. Régen a chat.hu-ról találkoztam emberekkel, de mára kihalttá vált, sokkal kevesebben járnak oda, és többsége idióta.


A hotdog volt még vmennyire használható, de az is elnéptelenedett.


Általánosságban meg elmondható, h Magyarországon nagyon kevés olyan ember van, aki alkalmas lenne barátnak.


Ha lány vagy, akkor meg férfiak nagy része csak azért fog kezdeményezni, mert bízik benne, h szex is lesz majd.


De sztem akár még itt is barátkozhatsz, és mindenhol, ahol emberek vannak, de elég csekély rá az esély, h igaz barátot találj.

2014. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó! :)

Nem szándékom gép előtt ülni,mint ahogy előttem szóló ezt feltételezte rólam,de sajnos nincs kivel eljárkálni. Nem vagyok gépbolond, szóval nem tudom miért skatulyázzák már be egyből az embert, ha itt neten feltesz egy kérdést ilyen témában...és gondolom én, ilyenkor önelégülten ülhet ő a saját gépe előtt, hogy hú de okosat kommentelt most valakinek!

Szeretek más elfoglaltságot csinálni házon belül,nem pedig gép előtt dekkolni, és járok futni is,de ez édeskevés ahhoz hogy vmi barátság kialakuljon bkivel is, hisz nem ér semmi inger. Munkahelyen is idősekkel dolgozom együtt. Lány létemre meg nem vehetem a nyakamba a várost, főleg ilyen kis lakosú városban nem,ahol élek. Ezért gondoltam vmi barátkozós oldalra. De amint te is írtad, ezek már nincsenek... nem tudom,h hol lehetne találni legalább egy olyan lányt,aki szívesen eljárna bulizni, sétálni, közös programokat csinálni...tudom,h életre szóló barátságra neten rá találni nagyon csekély,de én már örülnék egy fix haverféle lánynak is. A fiúk meg úgy ahogy mondod, nem épp alkalmasak erre a feladatra,mivel előbb látnák meg bennem a s*xpartnert (amire nem vagyok vevő),mint a havert egy idő után már.

2014. okt. 15. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!