Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez vmi lelki probléma lehet a...

Ez vmi lelki probléma lehet a legjobb barátnőmnél?

Figyelt kérdés

Egy ideje már észre vettem,hogy mindig mást mond,egyik szava üti a másikat. Délelőtt még mond vmit délután a totál ellentétét mondja.Mintha meglenne zavarodva.Nem úgy mondja,hogy nekem direkt hazudna.Hanem egyszerűen mintha nem tudná,hogy pár órával előtte mint mondott.Sőt vmelyik nap mondtam neki,hogy később tudok átmenni,mert a kutyákat le kell vinnem sétálni utána megyek. Öltözök fel,kutyákon a póráz (kb 5-10 perc telt el miután beszéltünk) Erre ő "10 perc múlva legyél nálunk,megyünk strandra" o.O Mondtam,hogy viszem le a kutyákat erre ő "de siessél,hát strandra megyünk,nem kell órákig lent lenni"


És nagyon sokszor vannak hasonló dolgai,mondom,hogy dolgom van aztán rá 10-15 percre hívogat hogy siessek hozzá.Sőt volt,hogy mondtam előző este,hogy reggel megyek fel mamához segíteni a ház körül,meg főzni,meg napozok is.

Erre délelőtt hív,hogy menjünk sétálni a városba.Mondtam nem vagyok otthon."Hogyhogy nem vagy otthon?"

Vmelyik nap úgy találkoztunk,hogy részeg volt.


Vannak családi problémák és párkapcsolat se sikerül úgy neki ahogy szeretné vagy kihasználják vagy olyanok szeretnek belé akibe ő nem tud szerelmes lenni.Aztán már szeretne párkapcsit.Sok csalódás érte az elmúlt hónapokban.Munkája is hol van hol nincs.


Én mindig mellette álltam,de egyszerűen már kezd hanyagolni,nem mond igazat.Sokszor csak azért kell átmennem,hogy kivasaljam a haját,mert ő egy haverjával találkozik.


Nagyon furcsán viselkedik mostanság.Hajnalokba jár haza.Mintha nem is ő lenne :(


Nem tudom mit csináljak.


2014. jún. 15. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ismerös :/
2014. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt, hogy megbeszéled vele ezeket és vhogy rávezethetnéd, hogy menjen már el egy teljes orvosi kivizsgálásra, ha szükségszerű kamuzva neki, csak vhogy akarjon elmenni. Ha lelki problémáról van szó, akkor a teljes kivizsgálás alatt kiderülne. Azért ne támad le olyannal, hogy tutira vmi baja van, csak vmi hasonlóval, h aggódsz érte, és szeretnéd, ha a kedvedért elmenne egy ilyenre. Úgy se árt szűrő programokon részt venni, esetleg még ezzel is érvelhetnél.
2014. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a skozofrénia jut az eszembe erről, aki a saját kis világában él, és nem nagyon vesz tudomást a valóságról. Elképzel dolgokat, beszélgetéseket, azt hiszi, hogy az úgy történt. Orvoshoz kéne juttatni (nem hiszem, hogy sikerül, nincs betegségtudatuk), különben nem lehet megmenteni sajátmagától.
2014. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

kb 2 hete kezdődött ez nála vagyis azóta érzékelem,hogy furcsán viselkedik.

Ha vhogy elakarnám juttatni orvoshoz azt nem hinném,hogy jó néven venné.


Én vhogy nem tudnék neki segíteni? :(


Az a baj,hogy velem életemben nem történtek olyan dolgok mint vele.Így nagyon jó tanácsot nem igazán tudok adni.Mondom,hogy mellette vagyok mindig.Ha érzékelem,hogy hülyeséget akar csinálni akkor figyelmeztetem.Illetve amikor ivott mondtam,hogy "az ivás nem megoldás és ezt te is jól tudod"

Akkor olyanokba megy bele csak a pénz miatt,amit szerintem normális ember nem tenne.Na jó akinek van hozzá gyomra..Hogy olyan csávóval van akitől undorodik de mivel pénzes így vele van.Miatta idegeskedik össze vissza.Mondtam,hogy szarja le a pénzt,de egyszerűen csak az érdekli.


Esküszöm ha lenne pénzem én segítenék neki anyagilag.Így szoktam neki cigit venni.De hát én sem dolgozok egy ideje sajnos.Szóval nem tudok neki adni 500 ft-ot sem.

2014. jún. 15. 20:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudod te megoldani. És szerintem egyébként skrizoféniához nincs köze. Pláne, ha csak két hete tapasztalod ezeket nála. Írtad, h szoktad figyelmeztetni, h ha hülyeséget csinál, akkor vhogy így próbáld rávezetni arra, h egy teljes kivizsgálást kérjen, vagy legalább arra, hogy családsegítősöknél kérjen segítséget pl. amiatt, h nem talál munkahelyet, anyagiak stb.

Ha komolyabb lelki problémája lenne, akkor esetleg lehet, ha oda elmegy ott is észre veszik rajta.

2014. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Családja is teljesen tönkre teszi őt.
2014. jún. 15. 20:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem a családját írtam, hanem a kerületi családsegítő szolgálatot. Mivel ott is dolgoznak szakemberek, ezért van rá esély h anyagi segítség nyújtás mellett a lelki dolgokban is tudnak segíteni bnődön.
2014. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az gondolom nem lenne mindegy, ha kaphatna vmi állami támogatást bnőd, már csak ezért is érdemes lenne elmennie.
2014. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azt a válaszomhoz akartam írni,csak közben írtál :)


Hát majd megpróbálom vhogy rávezetni,de ő egy nagyon makacs nő,sokszor nem hallgat rám pedig sok mindenben igazam van.Utólag meg beismeri mindig,hogy nekem volt igazam.

2014. jún. 15. 20:39
 10/13 A kérdező kommentje:

Elvileg a munkaügyön most már lassan letelik az az idő vagy pecsételés vagy mi.Ami után kap vmi pénzt havonta.

Lesz most munkája,nekem is ő szerzi de ezt is úgy mondja,hogy holnap kezdünk máskor meg,hogy 1-2 hét múlva.

2014. jún. 15. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!