Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy könnyebben...

Normális, hogy könnyebben barátkozom felnőttekkel (közülük is az értelmesebbekkel, okosabbakkal)?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdem a gimnáziumot. Vannak velem egykorú barátaim is, de az idősebbekkel sokkal jobban kijövök. A legtöbb tizennégy-tizenhat évestől kiver a víz. A felnőttek könnyebben megértenek és én is őket. Azt mondják, elég furcsa, hogy két negyvenes férfit igaz barátomnak tartok. Ez a két illető azt mondta, mind a ketten (ők nem barátok) gyerekkoruk óta ilyen gondolkodású embert keresnek, mint én.

Nem igazán befolyásol, ki mit mond, csak most kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy az emberek szerint létezhet-e ilyen barátság.



2014. jún. 20. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Csak nehogy a zsenge husidra fájjon a foga ennek a két negyvenes fószernak :D
2014. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, a nővéremre buknak.:D Vagyis miatta sírnak. És mivel az apám barátai, nem félek.
2014. jún. 20. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:

;)

Tőlem...

2014. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális. Kicsit fura, de normális.:D
2014. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50 éves múltam, és jól elbeszélgetek egy tőlem harminc évvel fiatalabb hölggyel. És szerintem teljesen jó, hogy a nemzedékek közötti szakadékok felett hidat tudtunk egymáshoz építeni. Sokan gyanakvóan néznének, mert paranoiás a világ, de kit érdekel? Igazad van!
2014. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet, csak én 21 vagyok, és nálam 10-20 évvel idősebbek a barátaim. Imádom őket hallgatni, hogy olyan jó rálátásaik vannak a dolgokra, hogy tanulhatok tőlük. A korosztályom többsége meg csak sopánkodik, buli, kapcsolatok, suli...engem meg ezek már nagyon untatnak.
2014. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!:)

Már régebben, pár hónapja feltettem egy hasonló kérdést, és a válaszok mind olyanok voltak, mint a legelső. Biztosan olvasták a Lolitát, vagy nem tudom.:D

Amúgy elég ritkán találkozom az említett barátaimmal, de velük a legjobb beszélgetni. És nem kezelnek lealacsonyítóan, de vigyáznak rám.

A velem egyidős barátaim teljesen mások, sőt, nem is tudom egy véka alá venni őket, nem ugyanolyan. Őket is szeretem, de az másabb.

Örülök, hogy vannak olyanok, akik úgy gondolják, létezhet még barátság, különböző nemzedékek között is. :))

2014. jún. 23. 11:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!