Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek igazán közeli...

Bratilla kérdése:

Nincsenek igazán közeli barátaim, ezen hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Az általános iskolás barátnőim már 8.-ban eléggé "elzüllöttek", nekem meg nem igazán tetszett, amiket csináltak, meg szüleim sem engedtek annyi helyre, ezért szép lassan teljesen elhidegültünk egymástól. A mostani, gimnáziumi osztályomban a lányok olyan furcsák, nem igazán kedveltem meg őket, mert nagyon kétszínűek és beképzeltek. Jóban vagyok kb. mindenkivel, de azok nem igazán barátságok. Egy viszonylag közelebbi barátnőm van ott, de neki meg sok más barátnője van, mióta szünet van, nem is találkoztunk. De őt sem szeretem teljes szívvel, mert néha ő is elég féltékenykedő, rosszindulatú, meg sokszor fájdalmasan buta.

Nekem úgy tűnik, hiába ismerek meg új embereket, a lányok kb. mindig kétszínűek, irigyek, felszínesek, stb.. Persze nem adom fel a keresést, de hogyan csináljam? Az utcán nem mehetek csak úgy oda emberekhez, hogy barátkozzunk. (1 olyan lány van, akit teljes szívemmel kedvelek, érte kb. mindent meg is tennék, meg tudom, hogy fordítva is, de ő meg messze lakik). Itthon meg már piszkálnak, hogy szombat van és nem megyek sehova. De igazából nincs kivel, csak ezt nem akarom nekik mondani.


Mit tegyek?


2014. jún. 21. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ez teljesen igaz... engem is körülvesznek olyan csajok, akik sötétek, csak a pasik és a pláza érdekli őket... de vannak nem ilyenek is. Szóval ha az a lány nagyon jó barátod, akkor ápold azt a kapcsolatot, de sztem próbálj meg a lakóhelyedhez közel is. VALAKI csak akad. Egy közösség, ami új, és lehet, h ott van olyan csaj.
2014. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy mostoha érzés lehet, ha nem találsz olyat a környezetedben, akivel megértitek egymást, de szerintem lehetetlenség, h 5 km-es körzetben ne legyen olyan lány, akivel jól kijönnétek. Új kapcsolat, környezet, közösség (bár mondtad, h gimis lettél) és mosolyogj
2014. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!