Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi lenne a helyes...

Szerintetek mi lenne a helyes lépés a helyzetemben?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal, mert már csak nyúztuk egymást, nem működött a dolog, jelzem több éves kapcsolatról van szó. A szakítást követő pár napban iszonyúan belezúgtam az egyetemi csoporttársamba, akinek a viselkedése és a kinézete addig is megragadta a figyelmemet, de tudjátok a párom mellett még csak meg se fordult a fejemben hogy lehet valami. Ami lényeges, hogy nagyon erős szexuális vonzalmat éreztem a srác iránt, és úgy vettem le a jelzéseiből, hogy ő szintén így érez. Már nem bírtam a feszültséget, és amikor facebookon beszélgetést kezdeményeztem, megkérdeztem nyíltan, hogy ő hogy érez. A csattanó az, hogy még csak a létezésemet sem vette észre, csak csoporttárs minőségben, és nem érez semmit irántam. Most emiatt picit alábbhagyott a vágy bennem, de nem tudom meddig, mert már azon jár az eszem, hogy hogyan kerülhetnék közelebb hozzá. Szerintetek hülyeség lenne? Nem szeretnék nyomulni, komoly kapcsolatot semmi szín alatt nem akarok most, viszont nagyon szerelmes vagyok, minden percben rá vágyom. Voltatok már így? 23L

2014. febr. 1. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
legalább eltereli a figyelmed a szakításról
2014. febr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van abban valami, amit írsz, de így csak megégetem magam.
2014. febr. 2. 00:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz dió, mert bármi lehet a dolog hátterében az ő részéről. A tiédről... nem gondolkodtál még azon, hogy ez inkább valamilyen önbizalom-növelő küldetés? Mintha az ő megszerzésével akarnád bizonyítani magadnak, hogy a szakítás után is vagy olyan jó csaj, hogy felszedd. Ráadásul most, hogy szakítás után már "szabad a csók", biztos, hogy könnyebben lobbansz lángra az új élmények lehetőségétől.
2014. febr. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megérdemlitek!! Tudjátok meg ti, nők is, milyen az a barát-zóna! Minden jó csaj, aki nekem tetszik-és én is intelligens vagyok, és nagyon kedves, bár nem túl jóképü-betesz engem a barát-kategóriába. Kölcsön kenyér vissza jár!
2014. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:)) Nyugi, én még barát zónában sem vagyok. Nagyon elszomorít, hogy ha beszélgetünk chaten, természetesen én írok rá, és csak akkor válaszol, ha kérdezek valami egyetemmel kapcsolatos dolgot. Nagyon nem jó ez így, túl kell lépnem rajta, mert az biztos, hogy nem könyörgök senki barátságáért, pláne nem szerelméért.Valami tipp hogyan lehet túl lépni, hogyha gyakorlatilag minden nap látom?:(
2014. febr. 3. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szégyenlős, és igy próbálja leplezni hogy tetszel neki. Legyél vele kedves, hivd át egyszer tanulni, és főzz valami nagyon finomat. Mi pasik, odavagyunk a kajáért. vegyél fel valamit, amiben szexi vagy, de ne túl kihivót, és...a többi már nem rajtad múlik. Ha nem tetszel neki, mint nő, sajnos nem sok esélyed van.
2014. febr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!