Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasi max. mennyit "tud"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi max. mennyit "tud" várni a barátnőjére, hogy lefeküdjön vele? Mi a normális?

Figyelt kérdés
Mert őszintén szólva fogalmam sincs. Valaki azt mondja 3-4 hónap, van aki azt mondja 2 hét...
2008. aug. 8. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez h vki mondja ez olyan... Ez nem csak a férfitől függ! Az utolsó két barátnőm 1 hét alatt megvolt és boldog 1-1 évet töltöttem velük:D
2008. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim 10 hónapot várt rám és már 2 éve együtt vagyunk és boldogok vagyunk
2008. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez attól függ például, hogy hány éves a srác.

meg hogy mennyi ideje vagytok együtt.

miért, még úgy érzed nem szeretnéd vagy esetleg ellenzik a szülők? amúgy szerintem ha igazán szeret, vár akármeddig, főleg ha mondjuk kielégíted néha orálisan v ilyesmi..:)

hiszen azért mindenkinek igénye van egy kis izgalomra, hevességre.:P

2008. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
ha szeret akkor az a normális ameddig a lány várni akar :)
2008. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én 3 hónapot várattam,szúz voltam én 15,ö 18.lefeküdtünk,2 nap mulva bevallotta,h megcsalt,mert nem birt várni.de a csak szex volt,engem meg szeretett.hmm..érdekes,persze azóta kibékültünk,és most lesz a 6.évfordulónk.szerintem ha szexről van szó a pasik nem az agyukkal gondolkoznak.
2008. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást akkor megvárja hogy te is biztos legyél a dolgodban.Ezt nem lehet így behatárolni az alapján hogy ki mit mond.Az én barátom előttem csak egy lánnyal volt arra várni sem kellett mert csak egyéjszakás volt...rám viszont várt 7hónapot és azóta is együtt vagyunk már lassan 3 éve!Szóval ez nem csak a fiún múlik ez kéttényezős kérdés...
2008. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az én barátom fél évet várt, előtte meg 20 évig nem feküdt le senkivel.
2008. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem is ez pasifüggő. A legtöbb pasi nem tud sokat várni, ők ha nem kapják meg hamar a nőt akkor vagy félrelépnek vagy odébbállnak. A volt barátom engem 3 hónap után hagyott ott emiatt, mert nem feküdtem le vele, neki előttem volt vagy 6 bnője. Most meg találtam 1 fiút, aki ilyen téren nyugodtabb típus,mint én, s mellette nem félek, h el fog hagyni, ha nem fekszek le vele x időn belül, mert mint embert szeret, nem csak a p*nát látja bennem. De vszínú 4-5 hónap után le fogok feküdni vele, mert szeretem, s ő is engem.

Szóval akkor feküdj le vele, ha teljesen megbízol a srácban már, s ne csak azért h nehogy otthagyjon.

2008. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
miből veszitek, hogy nő kérdezte?
2012. febr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!