Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most így kicsit komikusan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most így kicsit komikusan hangzik, de a barátnőm azért nem szól hozzám 3 napja, mert felállt a cerka a barátnőjére. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Egy buliba készültek nálunk és elég szexi ruha volt a csajon, szép combjai vannak, bevallom megnéztem. Talán be is villant ez-az mit kezdenék vele, de természetesen ennél tovább soha nem mennék. Szeretem a barátnőmet, sosem csalnám meg, viszont mindig szerettem megnézni a szép lányokat. Na és közben bejött a szerelmem is a szobába és levágta a szitut, pláne hogy ez a barátnőjének tetszett (de hát gondolom minden nő élvezte volna). 45x bocsánatot kértem már, vittem virágot, hívtam vacsizni, egyszerűen nem áll velem szóba. Ez most komolyan ekkora bűn volt? Kezdem unni, hogy a semmin megy a hiszti.
2013. febr. 11. 08:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
9%
Nem normális. Ha mindenen ennyire hisztizik, akkor jobb, ha otthagyod.
2013. febr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismeretlen nő az utcán az egy dolog, egy barátnő az egy másik.

Én is megsértődtem volna, de azért 3 nap az túlzás.

2013. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Kicsit serto tenyleg, de nem tehetsz rola, en max aznap hatagudtam volna, de nem napokig!

Akkor ha valami komoly dolog miatt haragszik majd rad, evekig nem all veled szoba?

2013. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%
Bűnnek nem bűn, de szerintem senki nem szeret arra gondolni, hogy a párja másról fantáziál. Mind tudjuk, hogy megteszi, de nem kell bizonyság róla. Főleg nem akkor, ha a saját barátunk/barátnőnk a fantáziálás célpontja. De lényeg a lényeg, hogy te ennél többet nemigen tudsz tenni, hogy kiengeszteld, most neki kell lépnie.
2013. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 agi91babe ***** válasza:
100%

Nekem is elég rosszul esett volna. Elég sok nőt láthat nap mint nap, a barátnőimen ne legeltesse,én se csöpögök az ő barátaitól,nem tudom fordítva hogy esne Neked pl...

Legeltesse a szemét mikor egyedül van,utcán,boltban stb...de főleg ne előttem,meg főleg ne a barátnőimre.

Tiszteletlen voltál, és ha ennyi önuralma sem lenne a pasimnak, arra gondolnék valszeg hogy a csábításnak sem állnál ellen. Arról már nem is beszélnék, hogy milyen barátnő lehet az olyan aki incselkedik a másik pasijával...

2013. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
10%

Dobd fel egy hármas ötletét a barátnőjével együtt. Ha nemet mond, akkor dobd a csajt!


Komolyra fordítva meg: ez erőteljesen gyerekes viselkedés, nem tudom hány évesek vagytok, de ebből kinő egy idő után az ember.

2013. febr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

Az a rosz ebben,hogy nem tudhatja,megcsalnád-e azzal a ribanc barátnőjével.Mert normális barátnő meg nem örül ennek...

Szerintem simán megcsalnád...

Pl minek kell bámulni?

Teljesen megértem a nődet,neked hogy esne az,ha látod,hogy az egyik barátodra izgul fel a csajod?

2013. febr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben Ágival értek egyet! :-) (Márha nem baj, hogy lerövidítettem a neved.)
2013. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem csalnám meg soha:) Régen nagyon sokat csajoztam, de mellette teljesen lenyugodtam, nem ér ennyit egy kufirc. Mindegy, szerintem tanultam belőle, legalább ezentúl figyelek. Ha valaha hozzám szól:DDD
2013. febr. 11. 09:07
 10/31 anonim ***** válasza:
Na azért ne mondd, hogy ha tetszik egy csaj, akkor neked már áll is. Hány éves vagy? 12? Mert ebben a korban még elmegy. Nem valo barátnö még neked.
2013. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!