Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy vágjak vissza?

Hogy vágjak vissza?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel egy közös képet csináltunk, a nővére pedig hozzáírta kommentbe, hogy "Jajj Flórika egyre szebb vagy..Ja, nem xDDD" hogy vághatnék vissza? Azt tudom hogy nagyon szeretni Justin Biebert.. Írjam oda hogy "én meg találkoztam ma Justinnal és egy csajról áradozott. Azt hittem te voltál az..Ja nem! " ? Vagy mit írjak oda? visszavágnék nagyon. De mit írjak?

#visszavágás #barátnőmnővére #Flórabarátnőm #pedigbíromanővérértdeeztőleissok
2014. jún. 29. 22:40
 1/8 anonim válasza:
A Justinos nagyon dedós valami mást én is gondolkozom
2014. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
buta vagyok,üssetek' szöveget írd ki
2014. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sehogy, inkább tanulj! Meglátod egyszer még megköszönöd a tanácsom, ha megfogadod.

Nem kell ilyen fölösleges dolgokkal ilyen komolyan foglalkozni.

2014. jún. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyári szünet van, nem kell most tanulni. Tanulok én eleget az iskolában..Amúgy meg foglalkozok vele, mert köcsög volt, nem hagyom hogy röhögjön egy jót, azt akarom hogy leessen a székről amikor elolvasta mit írtam. Hagy legyen az enyém az utolsó röhögés. De
2014. jún. 29. 23:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyári szünet van, hagy ne tanuljak már..Amúgy meg igen is visszavágok, mert köcsög volt, hagy röhögjek már rajta egy jót. 20 év múlva amúgy se fogok visszaemlékezni rá, hogy úú bárcsak nem írtam volna vissza.
2014. jún. 29. 23:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt a rossz magyar felfogás. Nyár van, nem kell tanulni. Az iskolában sem kell tanulni, semmikor nem kell, a tanulás egyszerűen hasznos. Én se azt mondom, hogy magolj egész nap jogszabályokat, hanem, hogy ahelyett az idő helyett, hogy azon gondolkozol, hogy hogy vágj neki vissza, inkább olvashatnál, valami érdekeset, kitalálhatnád, hogy mivel akarsz foglalkozni, beleáshatnád magad a témába, és eldönthetnéd, hogy tényleg érdekel-e az annyira, hogy foglalkozni tudnál vele egy életen át.

Szärd le a fäszbúkot, mert hülyeség és csak az idő megy vele.

2014. jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne ha tanulnál, ha többet olvasnál, fejlesztenéd a gondolkodásodat, a szókincsedet, akkor most nem kellene idegeneket megkérned, hogy helyetted találjanak ki valamit. Ez a szituáció csak neked fontos, oldd meg magad.
2014. jún. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jajj Lujzika te egyre viccesebb vagy....Ja, nem...

Jajj Lujzika te egyre okosabb vagy...Ja, nem...

Jajj Lujzika te mennyire jó megfigyelő vagy...Ja, nem...

2014. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!