Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác, aki más nyelven...

Van egy srác, aki más nyelven beszél mint én, szeretem azt a népet, de őt nem, szerelmet vallott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy a 2 nemzetet összekötő facebook oldalon ismerkedtünk meg. én nem jól beszélem azt a nyelvet, épphogy megértetem magam.. nem túl szimpatikus nekem, ráadásul náci, és korban sem felel meg (annyi idős mint én)mondjuk távkapcsolat alapból storno.. 3 nap után szerelmet vallott, skypeolni akar, de én nem akarok, mert ugyebár a nyelvet se beszélem jól.. felsülnék.. mit tegyek?
2014. jan. 12. 00:49
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt így írd meg és kész!!
2014. jan. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hagy a fenébe ilyennel nem is kell foglalkozni, szerelemet vall interneten 3 nap után... (bár lehet félreértetted és csak azt mondta esik az eső :D)
2014. jan. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Költőnő? ***** válasza:

nem értem mi a kérdés...

nem akarsz vel beszélni, nem is tudsz, a nézetei sem szimpatikusak.... Jobb felső sarok: X. Ennyi

2014. jan. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
najó, de hogy küldjem el úgy, hogy ne bántsam meg? bunkó nem akarok lenni
2014. jan. 12. 01:48
 5/9 Költőnő? ***** válasza:

nem szimpatikus, mit foglalkozol vele? :)

mondd meg neki h nem szeretnél tőle többet. Ennyi. Azt nem értem, egyáltalán miért beszélgetsz olyanokkal, akik nem szimpatikusak? :S

2014. jan. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
először mikor beszéltünk, szinte semmit nem tudtam róla.. azért. és mivel az első alkalmakkor kedves meg aranyos voltam, nem akarom aztán megbántani. mi lenne a világgal akkor, ha mindenki aki nem szimpatikus, nem foglalkoznánk,nem beszélnénk? ugyan.
2014. jan. 12. 02:00
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
hát pedig kedves kérdező, te olyat teszel amihez igazából nincs kedved és senki még csak pisztolyt sem tart a fejedhez
2014. jan. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de attól mert valamihez nincs kedvem és pisztolyt sem tartanak a fejemhez, nem jelent semmit. Gondolj bele, mi lenne mondjuk az olyan szervezetekkel akik segítenek valakiken? Nekik sem hiszem, hogy pisztolyt tartanának a fejükhöz, és pl.sok kedvük lenne órákon keresztül járkálni a hideg utcákon hogy aztán a hajléktalanok elküldjék őket a sunyiba.. de megteszik mert tudják hogy ők evvel jobbak.. meg talán rosszul is éreznék magukat ha nem tennék. ugyanez a szitu..
2014. jan. 12. 02:13
 9/9 Költőnő? ***** válasza:

nekik ez munka, hivatás, élet.

Ha Te is küldetésednek érzed ezt, ám legyen, de akk azzal is számolnod kell, h kezelni is tudni kell egy ilyen szitut.

2014. jan. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!