Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S. Hogyan mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Hogyan mondjam meg egy srácnak aki tegnap vallott szerelmet nekem hogy én nem úgy érzek iránta, (nekem ez gyors és túl sok egyszerre)?

Figyelt kérdés

A új munka helyemen találatoztam vele. Kedves, okos meg minden de én nem vagyok bele esve csak kedvelem. Nem akarom megbántani(volt a múltban 1 csaj akit szeretet de az csak barátnak tartotta). Nem akarok nekimenni a szokásos klisé szövegekkel. Kedvelem de nem úgy. S.O.S.

Egy kétségbe eset lány(21)



2014. jan. 13. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ok szerethetsz,de nincs testi komunikáció!
2014. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Pontosan így ahogy nekünk elmondtad... legyél vele őszinte.
2014. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
te sem akarsz kapcsolatot csak szexet
2014. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szegény elrontotta ott, hogy lerohant.. mond meg neki, hogy szeretnéd viszonozni, de benned ez nem alakult ki, ennél kedvesebben, hogy lehetne elküldeni, anélkül, hogy hazudnál neki?
2014. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20:09 - nem akarok kapcsolatot, se szexet . Amúgy még szűz vagyok
2014. jan. 13. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy te nem vagy szerelmes belé. Biztosan túl fogja élni.
2014. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!