Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy tetko megvaltoztathatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tetko megvaltoztathatja a szerelmet?

Figyelt kérdés
A barátommal fél évig voltunk együtt majd úgy alakultak a dolgok h szakitottunk es fel ev pihi után megint nagyon úgy nezett ki a dolog h ossze fogunk jönni, de mikor meg tudta h tetovalast csinaltattam teljesen kiborult. Mondta, hogy így valojana undorodik a dologtol de megsem tud elszakadni mert az érzelmi vissza tartják. Nem az lenne a normális ha elfogadna úgy ahhogy vagyok es ha nekem ez tetszik akkor ezzel együtt szeret ?

2013. dec. 26. 01:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha a szeretőd nevét iratnád magadra az nyilván megváltoztatná némileg a dolgot..amúgy meg minden megbeszélés kérdése..
2013. dec. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

az attól függ,hogy hol van a tetkó.

mert ha túl feltűnő helyen,akkor ő is tudja,hogy csak sz-ar melót fogsz kapni és nem akar hosszútávra egy ilyet.

2013. dec. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%

én a brátnőmmel 2 évig voltam együtt de a kapcsolatunk lapos volt ....majd szétmentünk

3 hónap múlva újra összejöttünk és időközben a "faj-bukómra" rátetováltattam times new roman félkövér betűstílusban a VITÉZ szót.

Azóta meg vagyunk vadulva, ő a kalóz én a vitéz ...jack sparrow összes részét végig játszottuk a kis kalóz jelmezben , félszem, stb...

2013. dec. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
arctetkó? különben nem
2013. dec. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tetoválással nekem sem kell nő
2013. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A felkarom belső felén van
2013. dec. 26. 09:17
 7/13 SzilKa ***** válasza:

Az még csak nem is feltűnő hely...

Az igazi szerelmet nem kéne befolyásolnia egy tetkónak.

2013. dec. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

VAnnak olyan emberek, akiket alapból taszít a tetoválás, ezért nem haragudhatsz rá...Pl. én is szeretnék régóta, de a párom "nem engedi", mert szerinte értelmetlen, felesleges, plusz pedagógusnak tanulok...Eddig teljesen egyetértettem vele, viszont most, hogy elvesztettem az apukámat, szeretnék egy kisebb tetoválást (Apu nevének kezdőbetűjét) magamra varratni, egy kevésbé feltűnő helyre. Erre azt mondta, hogy szép gesztus így nem is hepciáskodik érte :)

Szerintem fontos egy tetoválás miértje és rögtön másképp áll hozzá az ember.


L23

2013. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy az bantja hogy nem tudja nekem eg miért fontos, de azt mondja, hogy ha valami annyira fontos akkor tetoválás nélkül is mindig emlékezünk rá. Nekem is apukammal van kapcsolatban a tetovalas. :)
2013. dec. 26. 18:03
 10/13 anonim ***** válasza:

L23 vagyok


"ha valami annyira fontos akkor tetoválás nélkül is mindig emlékezünk rá"


Teljesen igazad ebben :) Sosem fogom elfelejteni Aput, de valahogy mégis szeretnék egy ilyesfajta megemlékezést Róla...:(

Megkérdezhetem, hogy milyen tetoválásod van Apuddal kapcsolatban? :)

2013. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!