Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az gáz, ha azért változtam...

Szanika2000 kérdése:

Az gáz, ha azért változtam meg, hogy befogadjanak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Hát hol is kezdjem...Mindig kihasználnak,hogy segítsek nekik dogában stb.De amúgy egyik sem állna velem szóba szünetbe!És úgy döntöttem,megpróbálok nekik megfelelni..És így is lett!Az osztály kiránduláson olyan lettem,ami nekik tetszett,és így már kb. befogadtak,és szóbaállnak velem,és meghívnak strandra,stb..

2014. jún. 30. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Most így jobban érzed magad? Ha igen akkor nem gáz.
2014. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te voltál a hülye hogy segítettél nekik dolgozat írásnál és utána meg hozzád se szóltak le se szartak. Attól függ milyen a közösség. Ha nagyon bunkó a közösség és azért változtál meg akkor az nagy hiba volt. Ha pedig normálisak és te is az vagy akkor nincsen probléma. Ne te felelj meg másnak. Bár biztos hogy voltak barátaid akik olyanok voltak mint te azelött mielött megváltoztál.
2014. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé gáz.
2014. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem okoz neked problemat, akkor nem gaz.


Mivel az ember kozossegi leny, ezert igyekszik megfelelni a kozossegnek ami korulveszi es ahova tartozni akar. Csak a szociopatak nem teszik. Meg azok is alkalmazkodnak akik azt allitjak hogy nem csinaljak, es masokat is erre biztatnak.


Arra figyelj hogy onmagad azert ne add fel teljesen, tudd hol a hatar az alkalmazkodasban.


Ugyanis az alkalmazkodas es az onfeladas ket teljesen kulonbozo dolog.

2014. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Ez nagyon GÁZ!

Olvasd el Fromm: Menekülés a szabadság elől c. könyvét

Ha a végére értél, majd megérted, miért.

2014. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem jól tetted. Inkább legyen ez,minthogy lelkisérültté tegyenek téged,és folyton kihasználjanak,piszkáljanak.. :(
2014. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem bunkók az osztálytársaim,csak nagy az egó :D

De most már jobban beilleszkedtem,már úgy érzem nem csak ki vagyok használva.

Már úgy beilleszkedtem,hogy már jól érzem így magam.

2014. okt. 29. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan feladják magukat azért hogy népszerűbbek legyenek mások irányába. Az ilyenek gyenge jellemek és befolyásolhatók az életben. De te még gyerek vagy, majd megtanulod hogy is van ez.
2017. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!