Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régi barátságok felélesztése...

Régi barátságok felélesztése vagy újak keresése?

Figyelt kérdés

A korábbi barátaimmal eltávolodtunk egymástól. Viszont nem vesztünk össze és értékes, jó emberekről van szó, sok közös élményünk van. Mégsem tudom megéri-e velük felvenni újra a kapcsolatot. Azért nem véletlenül alakult ez így. Mindenki sokat változott, másfelé sodort minket az élet. De nagyon egyedül vagyok. Szerintetek próbáljam meg újra felkeresni őket, vagy inkább barátkozzak másokkal? De hol találhatnék új barátokat?

25/L



2014. júl. 3. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiába távolodtatok el. Ha valamit vagy valakit elveszítünk akkor mindenáron vissza akarjuk kapni de ők semmit nem tettek érted szóval élek az életüket nélküled.
2014. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem, ha neked hiányoznak akkor hívd megőket, csinálj közös programokat, mert lehet hogy ők is azt hiszik hogy Te nem érsz r. Ha kedvesek neked, akkor tartsd meg a régi barátokat, de azért kereshetsz újakat is.
2014. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, hogy ők hiányoznak-e vagy csak maga a barátság. Ez így ura, mert szerettem őket, de olyan érzésem van mintha már lejárt volna az az idő. Ezért vagyok bizonytalan. De új barátokat találni se egyszerű.
2014. júl. 3. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Budapest
2014. júl. 3. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!