Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azért nincsenek barátaim,...

Azért nincsenek barátaim, mert őszinte vagyok és nem tolerálom a hazugságokat?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez is lehet egy ok
2014. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem ezért..
2014. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége kedveli az őszinte embereket, de ha velük őszinték, akkor megsértődnek. Ezt hívják képmutatásnak. Megoldás: keress egy olyan embereket, akik nem ilyenek. Előbb.utóbb találni fogsz. Amúgy velem is ugyanez a helyzet, de megtanultam együtt élni vele, és már nem zavar, hogy nem én vagyok a legnépszerűbb lány az osztályba.
2014. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Az őszinteség pozitív. Az ha nem tudod, hogy milyen formában add elő a véleményedet, lehet nagyon sértő és bántó. Lehet, hogy túl durva vagy, vagy tapintatlan.

Az őszinteség nem egyenlő azzal, hogy mindig mindenkinek beszólunk, ha valami nem tetszik.

Pl. ha egy barátnőm kicsit túlsúlyos és megkérdezi, hogy hízott-e, akkor nem fogom azt mondani, hogy jaj dehogy, vékony vagy. De magamtól nem fogom hozzávágni, hogy mennyit híztál!

2014. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy őszinte vagy bunkó vagy. :) Van egy olyan fogalom, hogy tapintat, ha ezt nem ismered, akkor nem csodálkozom, hogy nincsenek barátaid.
2014. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteségnek nem minden formája jó tulajdonság.

Ugye, mint a viccbeli állásinterjún:

- Mi a legrosszabb tulajdonsága?

- Az őszinteségem.

- Úgy gondolom, az őszinteség nem rossz tulajdonság.

- Ki a f..szt érdekel, mit gondolsz?

:D

2014. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attol fugg hogy adod elo. Ha bantoan, sertoen, akkor ne csodalkozz. En mielott velemenyt mondok valakinek hozza teszem: ne haragudj hogy ezt mondom, de en ugy gondolom... ebbol meg sose volt gondom, pedig nagyon oszinte szoktam lenni. De ha felvarrol dobalod azt amit gondolsz, ne csodalkozz.
2014. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy vagy őszinte. Úgy, hogy megkérdezik a véleményed és udvariasan, ahogy az előző válaszoló is írta, normális hangnemben, nem bántóan elmondod azt is, ha negatív véleményed van, vagy senki nem kérdez és te kéretlenül beleszólsz a másik életébe őszinteség címszó alatt, mert te szerinted jobban tudod, neki mi a jó.
2014. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Zoli20 válasza:
Jó ha valaki őszinte , de nem minden szituációban..
2014. júl. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én most őszinte leszek veled:

Kérdésed alapján (lehet h tévedek) azért, mert jobbnak képzeled magad másoknál.

2014. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!