Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim? :/

Miért nincsenek barátaim? :/

Figyelt kérdés

most már kb.8 hónapja,hogy összevesztem a legjobb barátnőmmel,(akivel szomszédok,osztálytársak és legjobb barátnők voltunk)mert volt egy lány akit nem nagyon szerettünk..(ez egy másik történet) és ők egszer csak tök jóba lettek és elkezdtek pasizni,bandázni,piálni,cigizni,stb.. és egy nagyon rosszul esett,és most nem tudok kivel lenni és mindig unatkozom..már nagyon régóta szeretnék egy új barátnőt de még nem találtam meg :(

13/L


2014. júl. 2. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen válaszokat olvasva mindig sóhajtok. :(

Mondhatnám,hogy próbálj szerezni,de ezzel nem mondanék semmi konkrétat. Sőt lehetséges,hogy az eredmény az lenne,hogy a beilleszkedésed érdekében átvennéd az elérni kívánt csoport szokásait.(cigi,ital stb.)

Mindenképpen azt ajánlom,hogy ne áldozd fel a saját nézeteidet egy olyan társaság érdekében akik nem érnek annyit. Javaslom,hogy kezdj el új társaságokat barátokat szerezni. Pl.: próbálj ki új dolgokat! Új emberekkel ismerkedhetsz.

Ha számodra nehéz a barátkozás próbáld leküzdeni a saját akadályaidat! És ne aggódj! A korodból ítélve hamarosan itt a középsuli/gimi. Ez általában hatalmas barátszerzési lehetőségeket nyújt.

Korábban én is antiszociális voltam,de már mászok ki a sötét gödörből! xd

Nyugodtan szólj,ha bármiben a segítségedre lehetek 15/l

2014. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 frocor válasza:
voltam hasonló helyzetben. benne voltam egy ,,elit" baráti körben, de elkezdtek piálni, cigizni, és ebben nem követtem őket. kikerültem onnan, és fél évig teljesen egyedül voltam. de aztán neten kezdtem ismerkedni, és pár jófej gyerekből létrejött egy közösség, akik nem hagynak csak úgy ott ha baj van, nem számít nekik ha pl csúya vagy, más zenét hallgatsz, vagy van saját véleményed. messze lakunk egymástól, de meg tudjuk oldani a találkozást. ez egy példa hogy nem fetétlen a világ vége ha változik a baráti köröd. egyet értek az előző válaszolóval. majd középsuliba, ha mást nem. és ilyenkor tedd fel magadnak a kérdést, hogy kell e neked ilyen barátnő. ha tudok segíteni írj ;) 14/F
2014. júl. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!