Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek kapcsolataim. Mit...

Nincsenek kapcsolataim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Itt àll előttem az egèsz nyàr.Semmilyen közössègbe nem tartozom/illek bele folyton csak a szüleimmel vagyok vagy egyedül.Senki nem fogad el.Nagyon rossz nèzni ,hogy màsok mennyire onàllòak ès precizen helyt tudnak allni egy tarsasagban,en meg csak anyamek utan megyek ide oda vagy neha atmegyek visszavinni a sutistalcat a szomszedba.senkit nem erdeklek.Nincs ertelme elnem aztjlhiszem megbolondulok màr :,( Segîtsetek!

2014. jún. 22. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A családi kapcsolatok pl nagyon fontosak.


Csinálj valamit! Remek alkalom erre a nyár.


Járj focizni, úszni, biciklizni, túrázni. Gondold végig mit szeretnél csinálni és azt csináld közösségben. Az internet segít ebben. Lehet, hogy nem is Magyarországon laksz?


Ha új helyre mégy, kezdetben csak figyelj, később ha látják hogy nem lógsz ki, maguktól be fognak venni téged mindenbe. Légy türelmes.

2014. jún. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hány éves vagy?

2014. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írj privit,ha gondolod.
2014. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nahát, szinte ugyanaz a helyzetünk.

Tanácsot nem nagyon tudok adni ezért, de ne add fel:) Lesz majd jobb is.

2014. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el önkénteskedni, pl. Vöröskereszt, vagy valamely zöld szervezet. Ott jófej, befogadó társaságra lelsz, jól érzed majd magas és egy kis munkatapasztalatot is szerzel
2014. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14eves vagyok
2014. jún. 22. 15:54
 7/7 anonim válasza:
Dumálhatunk,ha szeretnél:) 16/L
2014. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!